Různé velikosti našich trampolín jsou trampolín nadchnou každého rodiče, který chce svým dětem dopřát zábavu na zahradnu na dlouhé letní dny. Trampolína 244 cm je už velice slušným stanovištěm pro malé neposedy, kteří se chtějí naučit všelijaké akrobatické kouseky. Všechny trampolíny z naší nabídky splňují normy EU a jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Rozměr 244 cm je velmi oblíbenou variantou našich zákazníků.
Pokud je dnes něco, co je doslova nezbytnou součástí mnoha rodinných domů, je to jistě trampolína. Ta dokáže hlavně dětem poskytnout možnosti celodenní zábavy, ale také poměrně důležitého pohybu. A pokud trampolínu vybíráte, rozhodně můžete vsadit právě na trampolíny o průměru 244cm. Ačkoliv svou velikostí patří mezi menší modely na našem trhu, rozhodně oproti větším nijak nezaostávají, a to jak v kvalitě provedení, tak v použitých materiálech.

Bude vám sloužit dlouhá léta

Čím jsou ale námi nabízené trampolíny charakteristické, to je důraz na mimořádnou kvalitu všech použitých materiálů. Ty tak zaručí nejenom špičkovou stabilitu, pevnost a odolnost, ale také dlouhou životnost. Díky tomu je trampolína o průměru 2,44m výrobkem, který se skutečně vyplatí. Navíc vás jistě potěší i velmi nízká cena. Přesto zahradní trampolína splňuje všechny potřebné bezpečnostní normy a samozřejmě atesty, související s bezproblémovým provozem.

Bezpečností prvky jsou součástí

Velkou výhodu, kterou vám tato zahradní trampolína může přinést, je možnost koupit si již hotový komplet. To znamená možnost získat nejenom trampolíny o průměru 2,44m, ale součástí balení je také ochranná síť na trampolínu, nebo kryt pružin. To vše dohromady znamená, že vaše dítě bude během zábavy vždy stoprocentně v bezpečí. Dále si můžete dokoupit spodní ochranou síť nebo krycí plachtu na trampolíny.