Pokud je dnes něco, co je doslova nezbytnou součástí mnoha rodinných domů, je to jistě trampolína. Ta dokáže hlavně dětem poskytnout možnosti celodenní zábavy, ale také poměrně důležitého pohybu. A pokud trampolínu vybíráte, rozhodně můžete vsadit právě na trampolíny o průměru 244cm. Ačkoliv svou velikostí patří mezi menší modely na našem trhu, rozhodně oproti větším nijak nezaostávají, a to jak v kvalitě provedení, tak v použitých materiálech.

Bude vám sloužit dlouhá léta

Čím jsou ale námi nabízené trampolíny charakteristické, to je důraz na mimořádnou kvalitu všech použitých materiálů. Ty tak zaručí nejenom špičkovou stabilitu, pevnost a odolnost, ale také dlouhou životnost. Díky tomu je trampolína o průměru 2,44m výrobkem, který se skutečně vyplatí. Navíc vás jistě potěší i velmi nízká cena. Přesto zahradní trampolína splňuje všechny potřebné bezpečnostní normy a samozřejmě atesty, související s bezproblémovým provozem.

Bezpečností prvky jsou součástí

Velkou výhodu, kterou vám tato zahradní trampolína může přinést, je možnost koupit si již hotový komplet. To znamená možnost získat nejenom trampolíny o průměru 2,44m, ale součástí balení je také ochranná síť na trampolínu, nebo kryt pružin. To vše dohromady znamená, že vaše dítě bude během zábavy vždy stoprocentně v bezpečí. Dále si můžete dokoupit spodní ochranou síť nebo krycí plachtu na trampolíny.