Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

PE party stany jsou vhodné jak na všechny rodinné oslavy a zahradní party, tak díky svému zajímavému tvaru a skladným rozměrům i na veletrhy nebo dlouhodobé kempování. Jednoduchá, rychlá a snadná montáž spolu se skladnými rozměry dělá z PE party stanů ideální volbu pro všechny, kteří hledají menší party stany za nízkou cenu. Tak neváhejte a vyberte si z naší nabídky PE stanů i vy.

PE party stany jsou vhodné jak na všechny rodinné oslavy a zahradní party, tak díky svému zajímavému tvaru a skladným rozměrům i na veletrhy nebo dlouhodobé kempování. Jednoduchá, rychlá a snadná montáž spolu se skladnými rozměry dělá z PE party stanů ideální volbu pro všechny, kteří hledají menší party stany za nízkou cenu. Tak neváhejte a vyberte si z naší nabídky PE stanů i vy.

Celý text
Řadit podle
8 produktů

Pokud je právě takový párty stan něčím charakteristický, tak je to rozhodně jeho cena. Jedná se díky tomu o opravdu vyhledávaný party stan hlavně na oslavy rodinného charakteru, s menším počtem hostů. Těm dokáže nabídnout úkryt třeba před nepříznivým počasím, ale díky variantám s bočnicemi třeba i před větrem během vašeho gurmánského vystoupení s lávovým grilem. Čím ale tyto party stany zaručeně oslní, to je jejich extrémně nízká cena, a tak jsou skvělou volbou, chcete-li ušetřit.

Pozor na jejich kvalitu

V souvislosti s cenou je jasné, že tyto párty stany nedosahují vlastností, jako mají ty vyrobené z kvalitního PVC. Přesto ale mohou svůj účel splnit, a v porovnání se všemi variantami i lépe, než například nůžkový stan. Díky tomu se tak zahradní párty stan může stát perfektním prvkem i na vaši zahradu. Vybírat lze hned z několika velikostí, ale také z několika různých typů, které jsou v naší nabídce dostupné.

Existuje několik variant

Pokud bychom si měli PE zahradní stany představit konkrétně, a to s ohledem na naši nabídku, lze vybírat jak z běžných typů, které jsou pro zahradní párty stany typické, tak lze vybrat i z designově zajímavějších variant, které potěší třeba i reprezentativním vzhledem. V těchto případech to ale nemusí být nutně stan na párty, ale spíše stan například na veletrh či podobnou akci.

Kompaktní rozměry PE party stanů

Nespornou výhodou zahradních PE stanů jsou jejich kompaktní rozměry. Oproti klasickým party stanům nebo nůžkovým stanům mají některé tyto stany díky laminátovým tyčím, které se skládají obdobně jako tyče ke klasickému kempingovému stanu, a lehké plachtě po sbalení opravdu malé rozměry a velmi nízkou hmotnost. Sbalený stan tak nezabírá téměř žádné místo a není problém si ho naložit o do kufru malého auta nebo dokonce jen vzít do rukou a bez problémů jej dovézt kam je třeba.

PE párty stan je postaven za pár minut

Stejně jako jejich malé rozměry je výhoda také opravdu blesková stavba, kterou bez problémů zvládnete za pár minut. Nezabere to o nic více času než stavba klasického stanu. Tedy připravit si nosné tyče a nacvakat nebo zasunout je do plachty PE party stanu a následně stan zajistit kolíky a napnout napínací lana pro větší odolnost proti větru.

Bočnice na PE stan přijdou vhod

Skvělým doplňkem PE party stanů jsou také bočnice, pomocí kterých snadno uzavřete prostor stanu, což se skvěle hodí při mnoha příležitostech jako je například špatné počasí. K čemu by také potom byl takový přístřešek bez bočních stěn, když by na vás z boku pršelo. Stejně tak vás takové bočnice skvěle ochrání před chladem, jelikož zadržují teplo. Také dobře poslouží, pokud si chcete v PE party stanu vytvořit soukromí. Například bočnice pro PE party stan Coleman Event Shelter se nabízejí ve dvou provedeních – jako vchodové dveře se zipem a okénky, nebo jako klasická zástěna bez oken. Potom je jen na vás, kterým z těchto variant dáte přednost, nebo jak je nakombinujete.


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru