Pokud je právě takový párty stan něčím charakteristický, tak je to rozhodně jeho cena. Jedná se díky tomu o opravdu vyhledávaný party stan hlavně na oslavy rodinného charakteru, s menším počtem hostů. Těm dokáže nabídnout úkryt třeba před nepříznivým počasím, ale díky variantám s bočnicemi třeba i před větrem během vašeho gurmánského vystoupení s lávovým grilem. Čím ale tyto party stany zaručeně oslní, to je jejich extrémně nízká cena, a tak jsou skvělou volbou, chcete-li ušetřit.

Pozor na jejich kvalitu

V souvislosti s cenou je jasné, že tyto párty stany nedosahují vlastností, jako mají ty vyrobené z kvalitního PVC. Přesto ale mohou svůj účel splnit, a v porovnání se všemi variantami i lépe, než například nůžkový stan. Díky tomu se tak zahradní párty stan může stát perfektním prvkem i na vaši zahradu. Vybírat lze hned z několika velikostí, ale také z několika různých typů, které jsou v naší nabídce dostupné.

Existuje několik variant

Pokud bychom si měli PE zahradní stany představit konkrétně, a to s ohledem na naši nabídku, lze vybírat jak z běžných typů, které jsou pro zahradní párty stany typické, tak lze vybrat i z designově zajímavějších variant, které potěší třeba i reprezentativním vzhledem. V těchto případech to ale nemusí být nutně stan na párty, ale spíše stan například na veletrh či podobnou akci.