Víme o čem vaše kočka sní! O kvalitním spánku, plném bříšku a chvílích plných her a zábavy. To vše jim můžete dopřát u nás na Hawaji, za skvělé ceny s doručením do druhého dne. Vybírejte z různých druhů škrabadel nebo kvalitního krmiva a dopřejte vašim kočičkám kvalitní životní styl, nechejte to na nás. Pohlazení a pomazlení necháme my na vás. 

Máte doma kočičku, dvě, tři? Dopřejte vašim kočičkám to nejlepší a udělejte jim ze života Hawaj. Nejen škrabadlo pro kočky je tím správným rájem na zemi, ale i zdravé granule, chutné kapsičky a výtečné pamlsky. Vybírat můžete z několika variant a značek. Pro vaše kočky nakoupíte to nejlepší na Hawaj.cz v sekci chovatelské potřeby

Škrabadla pro kočky

Nechcete, aby vám kočka ničila nábytek a zároveň, aby si mohla brousit drápky? Každá kočka ke svému životu nutně potřebuje škrabadlo. U nás seženete kvalitní škrabadla různých velikostí, za dobrou cenu.

Široký výběr krmiva pro kočky

Plný žaludek je základem spokojené kočky. U nás můžete vybírat krmivo několika druhů a značek. Speciální recepturou se chlubí například značkaa Happy Cat. Vynikající a zdraví prospěšné krmivo nabízí také značky Royal Canine, Hill´s, nebo Ontario. Oblíbené krmivo jako je Whiskas nebo Purina u nás také najdete a to přímo v sekci krmivo pro kočky. Chcete vaší kočce pořídit ověřenou klasiku, pak sáhněte po značce Brit. Najdete u nás ale i spoustu dalších značek, které stojí za to. Vybírejte z různých variant gramáží a příchutí. 

 

 


Nahoru