Certifikované Párty stany - Premium ohnivzdorné jsou určeny pro maximální bezpečí vašich hostů. Plachty těchto párty stanů jsou certifikovány dle široké škály norem jako je EN 13501-1, DIN 4102 B1/B2 a dalších a jsou ošetřeny speciální nehořlavou vrstvou. Společně s vysoce kvalitní konstrukcí zaručují tyto ohnivzdorné párty stany špičkovou kvalitu bez kompromisů.

Certifikované Párty stany - Premium ohnivzdorné jsou určeny pro maximální bezpečí vašich hostů. Plachty těchto párty stanů jsou certifikovány dle široké škály norem jako je EN 13501-1, DIN 4102 B1/B2 a dalších a jsou ošetřeny speciální nehořlavou vrstvou. Společně s vysoce kvalitní konstrukcí zaručují tyto ohnivzdorné párty stany špičkovou kvalitu bez kompromisů.

Celý text

U profesionálních akcí je třeba, aby použitý párty stan vždy dokázal splnit požadavky na celkovou svou kvalitu. Nejenom, že by měl být konkrétní party stan dostatečně velký, ale měl by logicky být také bezpečný. A v tomto směru záleží nutně na několika faktorech. Tím prvním je určitě pevnost samotné ocelové konstrukce, jakou party stany mají. Tím druhým aspektem je ale i kvalita samotné plachty, bez které se párty stany také neobejdou.

Z hlediska bezpečnosti jsou ohnivzdorné nejlepší volbou

Pokud bychom zmínili běžný nůžkový stan, tak u něho žádné takové bezpečnostní prvky nejsou. Podobně je nenabídnou ani obyčejnější zahradní stany. Právě takové běžné zahradní párty stany jsou konstruovány hlavně za účelem ochrany hostů před nepříznivým počasím.

Vyberte si z naší nabídky

Kvalitní stan na párty by ale měl řešit i toto hledisko, zvláště pokud plánujete mnoho hostů. Stačí nedopalek cigarety, převrácená svíčka či špatná manipulace s plynovým grilem, a může být problém. Takové stany na párty však zajistí, že se vašim hostům rozhodně nic nestane. Samozřejmě ačkoliv můžete zvolit i party stany economy, vždy je lepší jít tou nejprofesionálnější cestou. Přesto se ale nedá říci, že by párty stany economy své kvalitní vlastnosti neměly.

Certifikované ohnivzdorné párty stany zaručují bezpečí

Díky našim ohnivzdorným párty stanům můžete být naprosto v klidu vy i vaši hosté. Jelikož má plachta na sobě silnou speciální nehořlavou vrstvu, nemusíte se obávat, že by stan zachvátil požár. Tato volba je vhodná pro všechny větší akce a samozřejmě i někteří pořadatelé a podniky vyžadují, aby byly party stany nehořlavé. Proto jsou samozřejmě stany v naší nabídce certifikovány podle více směrnic, které jsou platné v různých zemích. Mezi ty nejzásadnější patří certifikace EN 13501-1 a DIN 4102.

Každá plachta party stanu prochází kontrolou

Aby byla zaručena maximální kvalita party stanu a dodrženy dané normy pro certifikaci, je každá plachta zvlášť kontrolována a speciální kontrolou kvality a následně je na plachtu stanu umístěna pečeť kvality s datem kontroly. Díky tomu máte jistotu, že váš party stan splňuje všechny normy a předpisy.

Ohnivzdorný party stan má kvalitní konstrukci

Všechny naše nehořlavé party stany disponují vysoce kvalitní konstrukcí, která je stejná, jako mají prémiové stany z naší nabídky. Mají tedy zesílené stěny kovové konstrukce, vyztuženou střechu a obvodový rám kolem dokola. Všechny tyto prvky dělají stan extrémně pevný a odolný. To dělá společně s nehořlavou plachtou z těchto party stanů to nejlepší a nejbezpečnější, co můžete získat a co vám bude sloužit dlouhá léta.

Jaké varianty jsou výběr?

V naší nabídce nalezne ohnivzodrný párty stan o rozměrech 6 x 12 metru v mnoha barevných provedeních. Vy si tak můžete vybrat barvu, která se vám bude nejvíce zamlouvat, nebo nejvíce reflektovat váš záměr využití. Takto obří rozměry stanu nabízejí nespočet možností, jak party stan využívat. Díky ploše o rozměrech 72 m2 ze stanu můžete vytvořit opravdu cokoliv.


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru