Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Vánoční výzdoba a s ní spojené vánoční osvětlení neodmyslitelně patří k vánočním zvykům, jako cukroví nebo dárky. Právě u nás si můžete vybrat to pravé vánoční osvětlení, se kterým budete maximálně spokojeni. Vánoční osvětlení v naší nabídce můžete vybírat dle několika variant a délek.

Vánoční výzdoba a s ní spojené vánoční osvětlení neodmyslitelně patří k vánočním zvykům, jako cukroví nebo dárky. Právě u nás si můžete vybrat to pravé vánoční osvětlení, se kterým budete maximálně spokojeni. Vánoční osvětlení v naší nabídce můžete vybírat dle několika variant a délek.

Celý text
Řadit podle
38 produktů

Vánoční osvětlení v provedení LED řetězů

Naše vánoční osvětlení v provedení LED řetězů je vhodné nejen k venkovní výzdobě domů, oken bytů, altánů, ale i k vnitřní výzdobě. Také i jako dekorace na vánoční stromečky či dekorace jako vánoční rampouchy . Toto vánoční osvětlení má krytí IP44 a certifikát GS.

Vánoční osvětlení ve třech délkách a 3 barvách

Z naší nabídky si vyberete vánoční osvětlení - LED řetěz ve třech různých délkách a také v provedení teplá bílá, studená bílá a barevné. Máte-li rádi tradiční světelné řetězy, tak potom nemusíte s nákupem vánočního osvětlení váhat dále ani vteřinu. Naše vánoční osvětlení Vám pomůže vytvořit během vánočního času útulnější domácnost, kterou budou jistě obdivovat všichni Vaši hosté a sousedi. Jaké jsou možnosti a podle čeho lze vybírat?

Vánoční osvětlení je v několika typech

Určitě je dobré se zaměřit na to, kam chcete světelný řetěz umístit. A podle toho zvolíte to pravé. Pokud to bude na váš stromeček, půjde jistě o klasický světelný řetěz. Zapomínat však nelze ani na to, že můžete zvolit i takzvaný déšť, který se dokonale hodí primárně do vašich oken. Obojí dokáže nejenom dokonale podpořit atmosféru Vánoc, ale přispěje také k vaší naprosto dokonalé výzdobě. Vánoční osvětlení je možné využít také k ozdobení menších altánů či velkých party stanů při venkovních oslavách narozenin či svateb.

Dovnitř, nebo i ven

Vánočné osvětlení nemusí být vždy spojené nutně jenom s výzdobou vašeho interiéru. Mnoho lidí pravidelně zdobí i exteriér. A to například místa, jako je:

  • Terasa či balkon a okna
  • Obrysy domu
  • Stromy na zahradě


Když tedy vybíráte to pravé vánoční osvětlení, je vhodné myslet na to, kam ho umístíte. Existují jak varianty určené do interiéru, tak ty, které jsou určené ven. Odolají tak sněhu, dešti, stejně jako třeba odolají i extrémně nízkým teplotám. My pro vás máme k dispozici obě dvě řešení.

Různé délky

Je jedno, zda využijete svítící déšť, nebo zvolíte klasický svítící vánoční řetěz. V obou případech máte jistotu v tom, že si u nás budete moci vybrat z různých velikostí. Tedy z různých délek. Pokud chcete osvítit jenom menší vánoční stromek, nebo jiný menší prostor, bude vám plně stačit řešení v délce několika jednotlivých metrů. Když ale budete chtít něco většího, není to žádným problémem. U nás bez problémů najdete i takové vánoční osvětlení, které má na délku celých několik desítek metrů a tak zaručeně přijde vhod i těm nejnáročnějším zákazníkům.


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru