Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Ideálním pomocníkem jsou nafukovací matrace, pokud potřebujete někde provizorně přespat. Abyste se vyspali dobře, mnohem lépe, než na tvrdé zemi, nebo karimatce jedná se o ideální řešení. Rychlá a jednoduchá instalace. Hit posledních let, který využívá stále větší počet lidí pro rodinné kempování, ale i pro turistické výpravy.

Ideálním pomocníkem jsou nafukovací matrace, pokud potřebujete někde provizorně přespat. Abyste se vyspali dobře, mnohem lépe, než na tvrdé zemi, nebo karimatce jedná se o ideální řešení. Rychlá a jednoduchá instalace. Hit posledních let, který využívá stále větší počet lidí pro rodinné kempování, ale i pro turistické výpravy.

Celý text
Řadit podle
40 produktů

Hledáte pohodlnou možnost, jak přespat třeba pod kempingovým stanem, u svých známých, nebo jak nechat u sebe doma přespat své hosty? Řešením jsou kvalitní nafukovací matrace, které oceníte hned v několika ohledech. Jednu nejvyužívanější možnost jsme již zmínili. Jedná se totiž o dokonalé nafukovací matrace do stanu, které skvěle nahradí třeba běžnou karimatku. Navíc je stačí vyfouknout, díky čemuž jsou dokonale skladné a také lehké. Nafukovací matrace je možné využít, jak na stanování v přírodě, tak na vlastní zahradu.

Kvalita je samozřejmostí

V naší nabídce si tak lze vybrat skutečně takové varianty, u kterých si můžete být jisti jejich kvalitou. Právě nafukovací postele Intex jsou totiž zárukou kvalitního materiálu, ale také vysoké variability použití. To vše s důrazem na maximální kvalitu samotného spánku, což je v tomto směru neméně důležité. Poté už stačí vybrat rozměry, a to včetně výšky, a již si dopřát dokonalého spánku, a to kdekoliv mimo domov.

Nezabírá téměř žádné místo

A v čem kvalitu ale i samotný koncept matrace ještě oceníte? Především potom v tom, že daná matrace nafukovací nezabírá téměř žádné místo. Primárně je totiž vyfouknutá a složená, a tak může být uložena na jakémkoliv místě, nebo připravena k transportu kamkoliv. A jakmile je spánek potřeba, je nafukovací matrace na spaní připravena k použití. Pomocí nožní či ruční pumpy, kterými je možné nafouknout např. také čluny Intexdětské bazény nebo jakoukoli jinou nafukovací zábavu. budete mít matraci nafouknutou skutečně během krátké chvíle.

Nafukovací matrace mají mnoho možností využití

Když se podíváme na to, proč jsou nafukovací matrace tak oblíbené, je to zcela logicky hlavně z toho důvodu, že jsou všestranným pomocníkem při různých situacích. Můžeme tedy jasně říci, že nafukovací matrace mají opravdu velmi bohaté možnosti použití. O jaké se jedná konkrétně?
 

  • Provizorní nocleh pro návštěvu, která zůstává přes noc
  • Pohodlný nocleh při kempování ve stanu
  • Nocleh pro období, kdy ještě nemáte vlastní postel

 

Pro jednoho, ale i pro dva

Moderní nafukovací matrace rozhodně není kopií klasického kempového nafukovacího lehátka, které bylo známé z minulosti. Jedná se o celkem adekvátní náhradu postele, pokud je vaším cílem spát pohodlně. U nás si můžete zakoupit hned dvojici různých řešení. První je určené pro jednoho a druhé je určené pro dva. Ideální pro páry. Jde samozřejmě o dostatečně velké provedení, které nabídne oběma jistotu pohodlného spánku.

Důraz hlavně na praktické použití

Jak již bylo zmíněno, nafukovací matrace je možné použít různými způsoby, což se zcela pochopitelně pozitivně podepisuje hlavně na jejich praktičnosti. K té nepatří i to, že je taková matrace velmi rychle připravena ke spánku, kdekoliv. Stačí ji jenom nafouknout, což může být s výkonnou pumpou otázka pár minut a minima úsilí. Také nelze zapomínat na to, že ji lze sbalit do malých rozměrů. To se hodí jak v případě cestování, kdy vám nezabere téměř žádné místo, tak se to hodí také ve chvíli, kdy ji chcete doma uložit. I v malém bytě, kde je minimum úložných prostor, pro ni místo najdete.


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru