Bazény Hawai, to jsou bazény s kovovou konstrukcí na vaši zahradu! Tyto bazény od výrobce Intex jsou známé také pod označením Prism Frame. Díky kvalitní nerezové konstrukci jsou bazény Intex Prism Frame mnohem pevnější než klasické nafukovací bazény a jejich životnost je tak mnohem delší. Bazény Hawai s konstrukcí nabízíme za ty nejlepší ceny na trhu. Tak neváhejte a dopřejte si osvěžení v horkých letních dnech s bazénem Hawai i vy!

Bazény Hawai, to jsou bazény s kovovou konstrukcí na vaši zahradu! Tyto bazény od výrobce Intex jsou známé také pod označením Prism Frame. Díky kvalitní nerezové konstrukci jsou bazény Intex Prism Frame mnohem pevnější než klasické nafukovací bazény a jejich životnost je tak mnohem delší. Bazény Hawai s konstrukcí nabízíme za ty nejlepší ceny na trhu. Tak neváhejte a dopřejte si osvěžení v horkých letních dnech s bazénem Hawai i vy!

Celý text
Řadit podle
31 produktů

Pokud hledáte bazén, který vás zaručeně nezklame, potom vsaďte právě na nadzemní bazény Hawaj. Ty patří mezi takové nadzemní bazény, které se pyšní hlavně velmi pevnou a odolnou konstrukcí, u které oceníte také její životnost. To vše je přitom spojeno i s tím, že ať už zvolíte jakýkoliv bazén, můžete si být jisti snadnou montáží a velmi snadným uvedením do samotného provozu. S tím souvisí i to, že je k daným bazénům dodáváno také veškeré kompletní příslušenství, které můžete využít.

Špičková filtrace udrží vaši vodu čistou

Co je tedy z hlediska příslušenství daných bazénů naprostým základem, to je jistě to, že jakýkoliv nabízený zahradní bazén Hawai se pyšní již kvalitní filtrací s výkonem, který odpovídá velikosti bazénu, a tedy i objemu vody. To zaručí dokonale čistou vodu za všech okolností. Tomu ale pomůže i dodávaná plachta, která jistě zamezí pádu jakýchkoliv nečistot. I ta je součástí jakékoliv aktuálně dostupné verze, která může být samozřejmostí i na vaší zahradě.

Nadzemní bazény jsou skvělou volbou

A proč právě nadzemní bazén? Výhod je hned několik, a to od zmíněné snadné montáže, jakou se nadzemní bazény mohou pyšnit, po příznivou cenu, která je také samozřejmostí. K tomu přidejte několik velikostních variant, které jsou ideální jak pro malou tříčlennou rodinu, tak i pro několik dospělých.

Výhody bazénů s konstrukcí Hawai

Oproti nafukovacím bazénům mají bazény Hawai mnohem větší pevnost díky kvalitní nerezové kovové konstrukci, na které je uchycena bazénová plachta. Díky tomu mají bazény s kovovou konstrukcí dlouhou životnost. Navíc jsou stěny bazénu rovné a bazén tak má na pohled pravidelnější tvar.

Jak vybírat bazény Intex Prism Frame

Bazény s kovovou konstrukcí nabízíme v mnoha velikostech, což může vzbudit rozpaky, zda vyberete tu nejvhodnější velikost a variantu. Proto je třeba při výběru té správné velikosti bazénu Prism Frame vzít v úvahu několik zásadních otázek:

  • Kolik prostoru mám a mohu na stavbu bazénu obětovat? Nezapomínejte, že kolem bazénu je třeba mít dostatek prostoru, což je důležité nejen kvůli vašemu komfortu, ale také kvůli údržbě bazénu a umístění bazénové filtrace.
  • Kolik lidí bude bazén používat? Pokud budou bazén využívat především vaše děti, stačí když zvolíte menší bazén Hawai, který jistě dětem dostatečně poslouží. Pro vodní hrátky celé rodiny ale určitě vybírejte bazén dostatečně velký.
  • Potřebuji kompletní set nebo mi stačí jen bazén s konstrukcí? Pokud jste již dříve vlastnili podobný bazén, jako je bazén Hawai, respektive Intex Prism Frame (dříve byl nazýván také Metal Frame), možná vám po něm zůstalo příslušenství jako jsou schůdky, krycí plachta a filtrace. Veškeré příslušenství na bazén s konstrukcí lze samozřejmě dokoupit i samostatně. Stejně tak můžete přikoupit výkonnější pískovou filtraci namísto kartušové, která je s bazény Prism Frame standardně dodávána.
     

Jak nadzemní bazény s konstrukcí Intex udržovat

Péče o nadzemní bazény s kovovou konstrukcí není nijak náročná a ani se nijak výrazně neliší od jiných typů bazénů. Základem je samozřejmě běžná údržba bazénové vody pomocí filtračního čerpadla a bazénové chemie, případně použitím solinátoru. Stejně jako většinu nadzemních bazénů je třeba i bazény Hawai zazimovat – tedy rozebrat a uklidit na suché místo, kde teplota neklesá pod 5 stupňů Celsia. Mrazy totiž mohou bazénovou folii poškodit. Mimo tento úkon však není nutno o bazény s konstrukcí Intex Prism Frame nijak speciálně pečovat.

www.hawaj.cz/bazeny.html


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru