+ Dárek zdarma
Bazén Intex Hawai 4,57 x 1,22 m | kompletset s kartušovou filtrací
Nejnižší cena v ČR  Bazén včetně příslušenství a kartušové filtrace  Objem vody 16.805l při 90% napuštění

13 000 Kč
Bazén Intex Hawai 4,57 x 1,22 m | bez filtrace
Rozměry 457 x 122 cm  Rozměry 457 x 122 cm  Objem vody 16.805l při 90% napuštění  Bazén bez filtrace a příslušenství

10 000 Kč
Garance nej ceny
Krycí plachta Intex 457 cm | pro bazény Hawai a Prism Frame
  Bazénová krycí plachta pro bazény s konstrukcí Hawai a Prism Frame o průměru 4,57 m  Odvodňovací otvory

Skladem Hawaj – můžete mít již 15.12. Objednáte dnes do 13 hod., doručíme 15.12.
-50% 700 Kč
349 Kč
Pokud se bazény Hawaj mohou něčím pyšnit, je to rozhodně jejich kvalitní, pevné a odolné zpracování. I proto právě tyto nadzemní bazény hrdě patří mezi skutečnou špičku na našem trhu. Pokud se navíc zahradní bazény Hawaj mohou něčím pyšnit, tak rozhodně kovovými vzpěrami, díky kterým bazén zaručí stabilitu, pevnost a životnost i při každodenním a také jakémkoliv náročném používání.

Na výběr z mnoha variant


Rozhodnete-li se skutečně při zahradní bazén Hawaj, máte na výběr i z mnoha velikostních variant, ideálních jak na menší, tak i větší zahrady. Samozřejmě v souvislosti s tím oceníte i to, že zahradní bazény Hawaj nabídnou velmi rychlou montáž s tím, že napuštěný ho můžete mít již za pouhých 45 minut. Podobně rychle ho samozřejmě lze i vypustit.

Přes svou kvalitu je levný


Ačkoliv zmiňujeme i to, že zahradní bazén Hawaj je skutečně kvalitní, čemuž odpovídá třeba i třikrát zesílené laminované PVC, rozhodně nadchne i nízkou cenou. Hledáte-li navíc k němu bazénové příslušenství, lze vše koupit ve společném setu. A právě takový bazénový set Hawaj může vyjít ještě levněji, a jeho součástí je například plachta, filtrace nebo také nezbytné schůdky. Zkrátka vše, pro čistotu vody, ale i běžný provoz potřebujete.