Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Bezkonkurečně kvalitní párty stany Premium pro profesionály a všechny, kteří hledají maximální kvalitu, užitek a bezpečnost. Námi nabízené party stany Premium disponují silnější kovovou konstrukcí, výztuhy střehy, obvodový rám u země a možnost ukotvit párty stan k podlaze. Stejně jako všechny ostatní modely má i každý party stan Premium kvalitní plachtu z PVC s gramáží 500 g/m2.

Bezkonkurečně kvalitní párty stany Premium pro profesionály a všechny, kteří hledají maximální kvalitu, užitek a bezpečnost. Námi nabízené party stany Premium disponují silnější kovovou konstrukcí, výztuhy střehy, obvodový rám u země a možnost ukotvit párty stan k podlaze. Stejně jako všechny ostatní modely má i každý party stan Premium kvalitní plachtu z PVC s gramáží 500 g/m2.

Celý text

Kvalitní párty stan nemusí mít pouze obyčejnou a jednoduchou podobu. V této sekci vám totiž nabízíme party stan, který je ideální na jakoukoliv větší akci, kde nahradí standardní budovu. Jednou z výhod, které vám mohou party stany, je bohatý výběr, ze kterého si vyberete dle vašeho dostupného prostoru, ale také dle hostů, které plánujete pozvat. Poté stačí zvolené párty stany, vybavit třeba židlemi, stoly nebo pivními sety a je vše hotovo.

Propracovaná a pevná konstrukce

Jak jsme zmínili, jsou ideální i pro profesionální použití. Zatímco nůžkový stan je skvělý pro vaši zahradu, premium zahradní párty stan je ideální i na jakoukoliv veřejnou akci, svatbu, meeting, nebo firemní večírek. Takové zahradní stany totiž ochrání nejenom před deštěm, ale i před větrem. Díky své velikosti a konceptu však dané zahradní párty stany umožní také vytápění, například horkým vzduchem. K tomu výborně poslouží plynové zářiče. Ideální volba i do chladnějších dnů.

Vyberte rozměr, který odpovídá vašim potřebám

Jak jsme již nastínili, výběr máme v tomto ohledu skutečně široký a tak není problém vybrat konkrétní stan na párty, který bude odpovídat svými rozměry tomu, kolik hostů vlastně plánujete. A pokud se počasí nevydaří, budete rádi právě za tuto správnou volbu, která vše zachránila.

Pro všechny, kteří pořádají menší městské akce, pivní slavnosti, svatby, rodinné oslavy a další kulturní akce, kde se nepočítá s nikterak velkým množstvím lidí, dobře poslouží malý párty stan o rozměrech 3 x 6 metrů. I s takto malým stanem jsou vaše možnosti obrovské.

Nejvíce prémiových párty stanů však nabízíme ve velkorysých rozměrech, které jsou perfektní pro všechny větší kulturní akce, kde je třeba zajistit dostatek prostoru, aby se všichni hosté pohodlně do party stanu vešli a nemuseli se mačkat.

Hlavní přednosti prémiových party stanů

Oproti klasické variantě mají prémiové party stany mnoho konstrukčních doplňků, které těmto stanům přidávají na pevnosti.

  • Jedním ze zásadních rozdílů oproti standardní verzi jsou zesílené tyče konstrukce, ze kterých je párty stan postaven. Stejně tak rohové spojnice tyčí jsou silnější.
  • Dále jsou zde další prvky, které dodávají party stanu Premium na pevnosti. Je to především obvodový kovový rám u země, který zpevňuje celou konstrukci a dělá tak stan bytelnější.
  • Další předností jsou také výztuhy střechy. Díky těmto výztuhám je střecha párty stanu mnohem více odolnější proti větru a dešti a vy tak můžete mít klid a nestrachovat se o poškození stanu nebo zranění hostů i během velmi špatného počasí.


Pro maximální jistotu a bezpečí vašich hostů ještě také existují bouřkové sady, které zajistí pomocí velmi pevných popruhů s ráčnou ukotvení stanu jak do země nebo betonu. I tyto produkty naleznete v naší nabídce – stačí navštívit sekci příslušenství.

Kvalitní plachta je nezbytnost

Důležitým prvkem párty stanu je také plachta. Ta by měla být dostatečně pevná a odolná, aby vydržela nápor počasí, opakovaného skládaní a také chování návštěvníků. Všechny party stany z naší nabídky disponují kvalitní plachtou vyrobenou z PVC o vysoké gramáží 500 gramů na metr čtvereční. Podobný, nebo dokonce stejný typ plachet naleznete například na přívěsech kamionů. Tyto plachty jsou velice pevné, takže vydrží nápor silného větru a deště, jen tak se neprodřou ani neprotrhnou.

 

 


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru