Přemýšlíte, jak zpříjemnit vašemu dítěti venkovní radovánky? Chcete, aby vaše dítě bylo pohybově nadané a mělo celkovou pružnost těla? Nejvhodnějším řešením je jednoznačně pořízení trampolíny. Každé dítě láká skákání, poskakování nebo třeba létání na trampolíně. Pevná konstrukce, rychlá instalace a cenová dostupnost trampolíny zajistí neopakovatelnou zábavu pro vaše dítě kdykoliv bude chtít. Neváhejte a vyberte tu nejlepší trampolínu pro vaše dítě.

Přemýšlíte, jak zpříjemnit vašemu dítěti venkovní radovánky? Chcete, aby vaše dítě bylo pohybově nadané a mělo celkovou pružnost těla? Nejvhodnějším řešením je jednoznačně pořízení trampolíny. Každé dítě láká skákání, poskakování nebo třeba létání na trampolíně. Pevná konstrukce, rychlá instalace a cenová dostupnost trampolíny zajistí neopakovatelnou zábavu pro vaše dítě kdykoliv bude chtít. Neváhejte a vyberte tu nejlepší trampolínu pro vaše dítě.

Celý text
Řadit podle
10 produktů

Chcete koupit trampolínu a nejste si jisti kde a jakou?

Nejprve je nutné si uvědomit kolik místa mne trampolína zabere, případně kolik místa pro ni chci obětovat. Pak mohu vybírat podle rozměru. Dalším kritériem pro výběr je nosnost. Obecně platí, že čím větší je trampolína je i větší její nosnost. Nemusí to být samozřejmě pravidlem.

Většina prodejců svým zákazníkům zamlčuje fakt, že dle EU normy je zakázáno na trampolíně skákat více jak 1 osobě. Je ale pravdou, že většina našich zákazníků tuto skutečnost nedodržuje a myslí si o normách byrokracie v EU své. Trampolína je pak využívána na 100% a vesele na ni skáče i několik dětí současně. Trampolína by se tedy měla vybírat alespoň s co největším možným rozměrem a nosností. Dalším kriteriem je také samozřejmě bezpečnost.

Jak poznám, která nabízená trampolína je bezpečná?

Samozřejmě, že nejlépe je to vyzkoušet nákupem ale to samozřejmě není možné. Pak doporučujeme vybírat ty, které mají certifikaci od firmy TÜV a také ty od prodejců, kteří poskytují veškeré podrobné informace o parametrech. Nutné je vždy vybírat trampolíny s ochrannou sítí a nikdy neskákat bez ní. My nabízíme výhradně s ochrannou sítí s certifikací TÜV, ale především s vysokou nosností a ověřené prodejem 8 let na našem trhu. Máme několik tisíc spokojených zákazníků a za 11 let prodeje jsme zaznamenali 1 reklamaci! Jsou vyráběny na naší zakázku a neustále zlepšovány na základě našich podnětů a podnětů zákazníků.

Je trampolína skutečně zábava bez hranic?

Můžeme zaručit, že trampolína je nejen zábava pro ty malé, kteří ji doslova propadnou a stane se pro ně opravdu „zdravou“ drogou. Ale i zábavou pro dospělé, kteří se při skákání na trampolíně vrátí do tětských let. Trampolíny nezatěžují páteř a klouby.

Dostanu kdykoliv náhradní díly a příslušenství?

Prodáváme nejen trampolíny, ale i náhradní díly na trampolíny, jako jsou například ochranné kryty a pružiny, které se mohou užíváním opotřebovat a je nutné je občas vyměnit. Stejně tak nabízíme různé příslušenství pro trampolíny, jako jsou ochranné sítě, schůdky a další.

Trampolína jen podle ceny?

Chápeme, že zákazník v dnešní době se snaží vybrat cenově nejdostupnější zboží, ale nešetřete příliš. Jistě seženete levné trampolíny, které jsou o pár stovek někde levněji, ale my ručíme za 100% kvalitu a dáváme garanci, že za stejnou cenu lepší kvalitu než u nás nekoupíte. Mluví za nás řada ocenění a certifikací.

Konstrukce trampolín je základní faktor

Pro bezpečné skákání Vašich dětí, ale i dospělých osob je důležité, aby použité části na trampolíně byly z těch nejkvalitnějších možných materiálů, který trh nabízí. Naše nabídka trampolín obsahuje trampolíny, které jsou zhotoveny z galvanizované oceli. Trubky i pružiny všech našich trampolín jsou z tohoto materiálu. Pozinkovaný rám zaručuje ochranu proti povětrnostním vlivům a předchází korodování rámu. 4 dvojité nohy jsou pevnou základnou pro ty nejdivočejší skoky, které se dají na této trampolíně předvést.

Pružiny trampolíny jsou z nerezové oceli a jsou ochráněny silným lemem. Vnitřní výplň tohoto lemu může sloužit jako pěnový polštář pružin. Lem chránící pružiny trampolíny je z PVC materiálu a je ochráněn UV filtrem proti slunečním paprskům.

Skákací materiál a jeho provoz

Velice kvalitní elastická materiál PP Mesh zaručuje ten nejlepší odraz a příjemný dopad každého malého letce. Materiál vyrobený z USA je chráněn UV filtrem proti slunečním paprskům a proti vodě, či větru.

Trampolína je vhodná na venkovní provoz od dubna do října. Není třeba jí zakrývat nebo uklízet v tomto období. Kvalitní materiál přečká nepřízně počasí v teplejších částech roku. Ve zbylých měsících je vhodné venkovní trampolínu uskladnit na suchém, teplém místě pro stálou kvalitu a pevnost materiálů.

Obsah balení trampolín

Při nákupu trampolíny z naší nabídky dostáváte plný servis. Všechny naše trampolíny splňují evropské normy. Trampolíny mají platné certifikáty německé zkušebny TÜV NORD. Balení obsahuje trampolínu požadovaného průměru. Ochrannou síť, která zaručuje bezpečnost při skákání. Potřebné nářadí k vypnutí pružin trampolíny tak, aby skákání bylo co nejzábavnější.

Montáž trampolíny je dle přiloženého návodu snadná a rychlá.


Nahoru