Jste chovatelé a hledáte pro svého domácího mazlíčka jenom to nejlepší? Pokud ano, u nás to najdete. Chovatelské potřeby jsou velmi důležité, jelikož jedině díky nim můžete usnadnit život jak sobě, tak samozřejmě i svému zvířecímu miláčkovi. A je jedno, o jakého se jedná. Primárně jsou oblíbení psi a kočky, a právě na ně se v našem e-shopu zaměřujeme nejvíce. Pokud vlastníte toto zvířátko nebo zvířátka, poradíme vám, co mu pořídit.

Zvířecí miláčci jsou dnes běžnou součástí našich domovů. Klasikou je pes nebo kočka, ale stejně tak jsou vyhledáváni papoušci, hlodavci, nebo třeba plazi. O každého živočicha je však nezbytné se dobře starat, a proto vám nabízíme kvalitní chovatelské potřeby. Náš sortiment zaručeně uspokojí nejenom začátečníka, který si kupuje první zvíře, tak i zkušeného chovatele, který naplno využívá své znalosti a zkušenosti spojené třeba se specifickým chovem.

Od základů, po drobnosti

Námi nabízené chovatelské potřeby nabízíme v takovém množství, které vás uspokojí, ať už hledáte naprosté základní pomůcky, jako akvária a terária či misky na vodu, stejně jak domečky a pelíšky. Stejně tak vám nabídneme i okrajový sortiment z hlediska různých doplňků a specifických věcí, které s chovem konkrétního zvířete mohou souviset. Zvláště, pokud mu život u vás chcete zpříjemnit, nebo ho chcete odnaučit špatným zvyklostem.

Chovatelské potřeby za skvělé ceny

Plusem našeho sortimentu není jenom výběr a prvotřídní kvalita, ale i skvělé ceny. V pohodlí vašeho domova tak můžete chovatelské potřeby objednat, díky čemuž zjistíte, že chov jakéhokoliv zvířete není díky správnému obchodu tak finančně náročný, jak jste si možná v minulosti mysleli. Neváhejte a přesvědčte se sami.

Jaké chovatelské potřeby se vám budou hodit?

Výběr je opravdu velký. Pokud máte svého prvního psa nebo kočku, rozhodně se neobejde bez prvotních věcí, jako je třeba pelíšek, jako jsou misky na jídlo a na vodu, stejně jako samotné jídlo. Mezi chovatelské potřeby však mohou patřit i různé hračky, nebo též chutné, ale i praktické pamlsky. Dále nezapomínejte na věci, které dopřejí vašemu zvířátku volnost, místo pro odpočinek, ale i možnost, aby s vámi jelo kamkoliv. Jedná se o:

  • Škrabadla pro kočky
  • Přepravní boxy pro zvířata
  • Ohrádky a rampy
     

Vybírejte správně

Když vybíráte chovatelské potřeby, je nutné zaměřit se na to, abyste koupili vždy správné. Pokud plánujete pořídit škrabadla pro kočky, hleďte na to, aby měl váš domácí mazlíček vždy dostatek prostoru pro odpočinek, dostatek místa na škrábání, stejně jako útočiště, kde se může schovat. U více koček pochopitelně doporučíme zvolit větší řešení.
Pokud jde o přepravu zvířat, měly by boxy vždy plně odpovídat velikosti zvířete. Neměly by být ani malé, jelikož se zde zvířata budou tísnit, ani velké, kde by se při přepravě výrazně pohybovaly. Správná velikost je důležitá také u ohrádek. To proto, aby zde měl váš domácí mazlíček dostatek pohybu, Také nelze zapomínat i na výšku dané ohrádky, jelikož bude potřeba zamezit tomu, aby z ní váš pejsek vyskočil. I toto je rozhodně jeden z velmi důležitých parametrů vašeho výběru.

 


Nahoru