Dětská fantazie nezná hranic a právě proto jsou více oblíbenými hračkami modely stavebních strojů. Tyto modely jsou věrnou kopií skutečných stavebních strojů a dětem tak nabízí nekonečné možnosti při hraní s těmito hračkami. V naší nabídce naleznete stavební stroje všech typů a značek, stačí si jen vybrat.

Dětská fantazie nezná hranic a právě proto jsou více oblíbenými hračkami modely stavebních strojů. Tyto modely jsou věrnou kopií skutečných stavebních strojů a dětem tak nabízí nekonečné možnosti při hraní s těmito hračkami. V naší nabídce naleznete stavební stroje všech typů a značek, stačí si jen vybrat.

Celý text

Modely stavebních strojů

Velkou oblibou se u dětí těší stavební stroje – tedy různé bagry, jeřáby, míchačky a podobně. Jejich obliba je zjevná, děti jsou těmito, většinou obřími stroji, fascinovány. Navíc umí takové hračky skvěle vtáhnout do hry a dítě zabavit na velmi dlouhou dobu. Ať už se pustí s pomocí stavebnice a vlastní fantazie do stavby domu, nebo do demolice, tam všude mu budou stavební stroje nápomocny. Jeřáby mohou totiž zvedat různé části stavebnice ze dřeva a bagry mohou naložit na nakladač spoustu materiálu. Který model stavebního stroje vyberete vašemu dítěti vy?

Proč právě stavební stroje?

Děti velmi rády něco budují. Nemusí to být jenom stavby z kostek, ale může se jednat i o něco zajímavějšího. Doslova si mohou hrát na celou stavbu. K tomu jim pomohou nejenom různorodé hračky, ze kterých dokážou konkrétní budovu reálně postavit. Aby byla stavba dokonalá, jsou nezbytností také stavební stroje. Tedy vlastně hračky ve formě autíček, které jsou však unikátní v tom, že se jedná o věrné kopie reálných stavebních strojů, které lze vidět u silnic, u developerských projektů, ale i na řadě jiných míst.

Stavební stroje nabídnou mnoho možností

Je jedno, co vaše dítě primárně baví, nebo co mu ještě chybí do sbírky. U nás máte jistotu v tom, že si vyberete stavební stroje z mnoha možností. Jaké jsou ty nejznámější, které jsou tolik poptávané? Třeba:

  • Bagry
  • Jeřáby
  • Sklápěčky


Jedná se jenom o zlomek možností, protože mezi stavební stroj mohou patřit i různé nakladače, podvalníky, i klasická nákladní auta, bez kterých se dnes žádná stavba neobejde. A to ani ta dětská.

Věrné kopie známých značek

Nejenom, že stavební stroje vypadají tak, jak vypadat skutečně mají. Zapomínat rozhodně nelze ani na to, že ty nejpropracovanější jsou věrnými kopiemi známých stavebních značek. Třeba vozů Volvo, nebo techniky Liebherr. Jde tak o zmenšené kopie pravých stavebních strojů, které jsou zmenšené v konkrétním měřítku. Dítě, které se v nich orientuje, bude mít nejenom radost, ale také tyto značky pozná.

Propracovaná funkčnost je samozřejmostí

Stavební stroje nejsou jenom hračkami, které by se postavili při hraní na místo. Umí samozřejmě i pracovat. Tak, jako ty reálné. Pomoci nakladačů lze cokoliv převézt z místa na místo. Jeřáb zase pomůže se zvedáním jakýchkoliv těžkých břemen. Sklápěčky zase převezou potřebný materiál z místa na místo, kde ho vyklopí. A základ hry na reálnou stavbu je v očích a mysli dítěte hotov.

 

 


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru