Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nůžkové stany jsou velmi oblíbená varianta samorozkládacích stanů, které jsou ideální volbou na všechny menší venkovní akce, nebo jako prodejní stánek. V naší nabídce naleznete nůžkové stany ve více barevných provedeních. K dostání jsou jak samotné nůžkové stany, tak i bočnice. V naší nabídce naleznete pouze velmi kvalitní nůžkové stany s odolnou kovovou konstrukcí za skvělou cenu.

Nůžkové stany jsou velmi oblíbená varianta samorozkládacích stanů, které jsou ideální volbou na všechny menší venkovní akce, nebo jako prodejní stánek. V naší nabídce naleznete nůžkové stany ve více barevných provedeních. K dostání jsou jak samotné nůžkové stany, tak i bočnice. V naší nabídce naleznete pouze velmi kvalitní nůžkové stany s odolnou kovovou konstrukcí za skvělou cenu.

Celý text
Řadit podle
7 produktů

Z hlediska nabídky různých párty stanů je jasné, že ne vždy potřebujeme takové, které jsou určené pro profesionální použití. Naše požadavky mohou plně uspokojit i nůžkové stany, které dnes mají místo na mnoha zahradách, ale stejně tak slouží i jako jednoduché prezentační stánky. Jejich hlavní výhodou je velmi snadná obsluha a stavba.

V nabídce máme několik velikostí

Hledáte-li kvalitní zahradní párty stany, rozhodně může být tato volba dobrou koupí. Stačí jenom vybrat tu správnou velikost, popřípadě dokoupit také bočnice jako ochranu před samotným větrem. Poté už stačí party stan nůžkový  3 x 3 m během pár vteřin rozložit na svém místě, upevnit, a již může být přístupný vám, ale i hostům.

Název podle technologie provedení

Samotný název nůžkový stan 3 x 6 m vznikl podle konstrukce, které se nachází přímo pod střechou a umožňuje ono snadné rozbalení a postavení. Párty stan nůžkový 3 x 3 m totiž v tomto ohledu skutečně připomíná nůžky, které se postupně rozevírají a tak vytvoří stabilní konstrukci, kterou už stačí jenom ukotvit do země a vše je hotovo. Skvělá volba, pokud hledáte levné, ale přesto kvalitní a stabilní řešení pro jakýkoliv účel, jako je třeba domácí grilování.

Nůžkové stany poslouží jako prodejní stánek

S nůžkovým stanem 3 x 6 m se obvykle setkáte snad na každé venkovní prodejní akci. Jejich jednoduchá montáž dělá z nůžkového stanu skvělou možnost, jak za několik vteřin postavit stylový prodejní stánek. Když se navíc opatří nůžkový stan s bočnicemi, může se utvořit uzavřený prostor, kde lze uschovat všechny potřebné věci tak, aby nekazily estetický dojem stánku. V případě, že je nůžkový stan 3 x 3 m využíván jako stánek po více dnů, můžete stan zcela uzavřít.

Kvalitní konstrukce nůžkového stanu

Všechny nůžkové stany 3 x 6 m, které naleznete v naší nabídce mají kvalitní kovovou konstrukci. Díky tomu budete mít jistotu, že vám náš stan vydrží mnoho sezón a nemusíte být obavy, že se tyče konstrukce budou náporem větru, nebo dalších vlivů ohýbat. Pokud tedy hledáte kvalitní nůžkový stan a nechcete investovat do profesionálních stanů, které stojí mnohonásobně více, u nás máte jistotu, že pořídíte levný nůžkový stan 3 x 3 m, který se kvalitou vyrovná profi nůžkovým stanům za zlomek ceny.

Různá barevná provedení

Kromě toho, že naše nůžkové stany 3 x 3 m mají kvalitní kovovou konstrukci a odolnou plachtu, mají také různé barvy. Díky tomu si můžete vybrat barvu stanu, která bude přesně reflektovat vaše potřeby nebo vkus. Kromě klasiky, jako je bílý nůžkový stan 3 x 3 m, tak naleznete i další barevné nůžkové stany ve více provedeních. Navíc ve všech barvách nabízíme také bočnice, takže stan bude vždy perfektně ladit.

Bočnice pro nůžkový stan se budou hodit

Pokud nehledáte pouze přístřešek, ale potřebujete opravdu plnohodnotný stan, je vhodné pořídit ke stanu také bočnice. U nás tak zakoupíte bočnice pro celý nůžkový stan 3 x 6 m, které jsou složeny ze dvou zástěn bez oken, které disponují zipem uprostřed a dvou bočnic s okny pro dostatečný přísun světla.


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru