Z hlediska nabídky různých párty stanů je jasné, že ne vždy potřebujeme takové, které jsou určené pro profesionální použití. Naše požadavky mohou plně uspokojit i nůžkové stany, které dnes mají místo na mnoha zahradách, ale stejně tak slouží i jako jednoduché prezentační stánky. Jejich hlavní výhodou je to, že se primárně jedná o samorozkládací stan, což znamená vždy jednoduché použití a postavení na své místo.

V nabídce máme několik velikostí

Hledáte-li kvalitní zahradní párty stany, rozhodně může být tato volba dobrou koupí. Stačí jenom vybrat tu správnou velikost, popřípadě dokoupit také bočnice jako ochranu před samotným větrem. Poté už stačí party stan nůžkový během pár vteřin rozložit na svém místě, upevnit, a již může být přístupný vám, ale i hostům.

Název podle technologie provedení

Samotný název nůžkový party stan vznikl podle konstrukce, které se nachází přímo pod střechou a umožňuje ono snadné rozbalení a postavení. Párty stan nůžkový totiž v tomto ohledu skutečně připomíná nůžky, které se postupně rozevírají a tak vytvoří stabilní konstrukci, kterou už stačí jenom ukotvit do země a vše je hotovo. Skvělá volba, pokud hledáte levné, ale přesto kvalitní a stabilní řešení pro jakýkoliv účel, jako je třeba domácí grilování.