Novinka
Lávový plynový gril Landmann GrillChef
  Lávový plynový gril  Velký nerezový hořák  Postranní odkládací stolek  Piezo zapalování

3 099 Kč
Náhradní lávové kameny Campingaz
  Náhradní lávové kameny k lávovým grilům  Pro grilovací plochu až 1500 cm2  Hmotnost balení 3 kg

Skladem Hawaj – můžete mít již 28.11. Objednáte do pondělí do 13 hod., doručíme 28.11.
Grilování je oblíbenou činností celé řady lidí. S tím samozřejmě souvisí i to, jaké možnosti nabízejí současné grily. Při jejich výběru je tak ideální vsadit hlavně na jednoduchost, ale také kvalitu. A tu nabídnou například unikátní lávové grily, které jsou dnes oblíbenou možností, jak si dopřát dokonalou chuť masa nebo zeleniny, a to na vaší zahradě, nebo třeba i v restauraci. I tam totiž mohou být profesionální lávové grily použité.

Kombinace plynu a kamene

Samotný lávový gril funguje na velmi jednoduchém, ale osvědčeném a praktickém principu. Dokáže nabídnout vlastnosti, jako má například plynový gril. Obsahuje tedy hořák. Ty jsou však umístěny pod lávovým kamenem, který je danými hořáky zahříván na požadovanou teplotu. Je-li připravený k použití, tedy má-li dostatečnou teplotu, může se ihned začít s přípravou jídla. V tomto ohledu jsou dané grily navíc unikátní v tom, že podporují zdravou přípravu jídel, bez různých karcinogenních látek.

Bohatý výběr je samozřejmostí

I vy si tak můžete vybrat zahradní gril, který bude odpovídat vašim potřebám. A to jak z hlediska velikosti, tak i značky. Ten typ grilu, který doslova vyniká, je lávový gril Campingaz, který splní i náročné požadavky co do kvality, celkového výkonu, nenáročné údržby, nebo velikosti grilovací plochy.