Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Zahradní domek je ideální místo pro bezpečné uložení vašeho zahradního vybavení, nábytku, grilu, nebo čehokoliv dalšího na vaší zahradě? Jedná se o kvalitní zahradní domky, které jsou vhodné na každou zahradu, bez ohledu na její velikost. Jednoduchá montáž a kvalitní konstrukce zaručují, že zahradní domky G21 zajistí skvělé zázemí pro všechny kutily, zahradní nadšence, nebo chataře.

Zahradní domek je ideální místo pro bezpečné uložení vašeho zahradního vybavení, nábytku, grilu, nebo čehokoliv dalšího na vaší zahradě? Jedná se o kvalitní zahradní domky, které jsou vhodné na každou zahradu, bez ohledu na její velikost. Jednoduchá montáž a kvalitní konstrukce zaručují, že zahradní domky G21 zajistí skvělé zázemí pro všechny kutily, zahradní nadšence, nebo chataře.

Celý text
Řadit podle
5 produktů

Mít vlastní zahradu není nic neobvyklého. A to ať už ji máte u vlastního domu, nebo je součástí neméně oblíbených zahrádkářských kolonií, stejně jako další zboží s naší nabídky, jako například zahradní lavičky a lavice. Co však dnes bývá nezbytností mnohých zahrad, to je určitě zahradní domek. Ten nabídne především možnost zázemní, a to nejenom pro vaše zahradnické vybavení, ale stejně tak i pro jakoukoliv zahradní techniku. Stejně tak můžete vybrat i takové varianty, které mohou posloužit i vám samotným.

Ochranná a bezpečnostní funkce

Důvody, proč si zahradní domek pořídit jsou samozřejmě prosté. V první řadě díky němu můžete ochránit veškeré vaše nářadí, ale stejně i techniku, jako je sekačka a celá řada dalších věcí. Dále však mají zahradní domky i funkci bezpečnostní, jelikož mohou váš majetek ochránit před případnými zloději. Stačí totiž domek dobře zamknout a máte jistotu mnohem klidnějšího spánku.

Široký výběr variant zahradních domků

Že je daný sortiment opravdu obsáhlý, o tom se můžete v rámci naší nabídky ihned přesvědčit. Máte tak na výběr nejenom z různě velkých provedení, ale stejně tak vám nabídneme zahradní domky z různých materiálů. U všech si ale můžete být jisti jejich špičkovou kvalitou, ale také dlouhou životností a tedy i odolností vůči jakýmkoliv povětrnostním vlivům.

Zahradní domek z oceli

Kovové zahradní domy v naší nabídce mají konstrukci z ocelových plechových profilů tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Samozřejmostí konstrukce je, že zahradní domky jsou po celé své ploše pozinkované. Díky tomuto prvku je životnost těchto profilů odhadována na mnoho let. Použitá prášková barva zaručuje ochranu proti povětrnostním vlivům, parazitům a menším škůdcům. Všechny zahradní domky mají samozřejmě ventilační mřížky, které zaručují průchod vzduchu a zabraňují tak tvorbě nepříjemných plísní a pachů.

Zahradní domky jsou opatřeny zatahovacími vraty, které mají dveřní úchyty, díky kterým lze tyto zahradní domky pohodlně zabezpečit visacím nebo jiným zámkem. Střechy zahradních domků jsou stejně jako zbytek konstrukce z plechových profilů, které mají maximální nosnost pro zatížení sněhem cca 90kg/m2.

Rozměry pro každou zahradu a pro veškeré vybavení

V naší nabídce zahradní domků si vyberete z velkého množství variant. Velikosti těchto domků jsou od malých 3m2 až po opravdu prostorné zahradní domky o ploše až 13m2, čímž nabízí varianty pro každého milovníka zahrady přesně podle jeho potřeb. Do větších zahradních domků lze pohodlně uschovat větší zahradní techniku, jako například – zahradní sekačky, různé nářadí, zahradní gril, nebo například také příslušenství k bazénům, případně složené bazény přes zimní období.

Na co umístit zahradní domek

Všechny zahradní domky vyžadují vhodné místo pro umístění. Nejlepším místem pro instalaci zahradního domku je dlážděná nebo betonová plocha patřičných rozměrů. Zabrání vlhnutí vnitřku zahradního domku a zajišťuje větší bezpečí pro uskladněnou techniku.

Pokud na zahradě nemáte vhodnou pevnou plochu a nechce se vám betonovat nebo dláždit, můžete také využít dostupné základny pro zahradní domy. Díky tomu potom je možné domek na zahradu umístit i na trávu, štěrk, hlínu a další vhodný povrch.


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru