Náš tip!
Garance nej ceny

Zahradní lavička Antik

  Krásná zahradní lavička pro 2 osoby  Nosnost 150 kg  Rozměry (D x Š x V) 122 x 54 x 75 cm

Skladem Hawaj – můžete mít již 24.04. Objednáte do úterý do 14 hod., doručíme 24.04.
-31% 1599 Kč
1 099 Kč
Potřebujete prostor k sezení, který bude primárně pohodlný, stejně jako který bude kdykoliv připravený k tomu, abyste si odpočinuli od práce, nebo abyste si mohli v klidu přečíst knihu? Zaměřte se na venkovní lavičky. Ty dnes patří mezi nejlepší možnost toho, jak vytvořit pohodlné místo k sezení, stejně jako prostor určený nejenom pro vás, ale i vaše hosty – třeba na vaší zahradní párty.

Venkovní lavičky nemusí patřit jenom na zahradu

Pokud je vybíráte, potom věřte, že ne vždy musí najít uplatnění jenom na vaší zahradě. Máme-li být konkrétní, tak můžete venkovní lavičky využít třeba v různých parcích, relaxačních zónách, stejně jako na dalších veřejných místech, kde je potřeba lidí sedět a třeba právě relaxovat a odpočívat. A to kdykoliv budou potřebovat, jelikož taková lavička zde díky kvalitě bude stát řadu let. Tedy pokud pořídíte právě ty naše.

Vyberte si z různých provedení

Proč pořídit právě naše venkovní lavičky? Důvod je jednoduchý, a to nejenom kvalita, ale také bohatý výběr. U nás máte jistotu, že si můžete vybrat nejenom z různých materiálů, ale také designů. Můžete jít cestou unikátního provedení, stejně jako cestou kvality a zvolit lavičky litinové. Možností je ale mnohem více. Seznamte se s nimi i vy.