Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Kvalitní nafukovací vířivky z naší nabídky potěší všechny, kteří hledají možnost relaxace, pohody a luxusu za dostupnou cenu. Navíc oproti klasické variantě se dá nafukovací vířivka umístit kamkoliv, takže je jen na vás, kde si dopřejete příjemné chvíle s partnerem nebo rodinou. Tak neváhejte a pořiďte si vlastní nafukovací vířivku z naší nabídky. Námi dodávané nafukovací vířivky Intex, Bestway a Hanscraft jsou zárukou kvality a skvělé ceny.

Kvalitní nafukovací vířivky z naší nabídky potěší všechny, kteří hledají možnost relaxace, pohody a luxusu za dostupnou cenu. Navíc oproti klasické variantě se dá nafukovací vířivka umístit kamkoliv, takže je jen na vás, kde si dopřejete příjemné chvíle s partnerem nebo rodinou. Tak neváhejte a pořiďte si vlastní nafukovací vířivku z naší nabídky. Námi dodávané nafukovací vířivky Intex, Bestway a Hanscraft jsou zárukou kvality a skvělé ceny.

Celý text
Řadit podle
7 produktů

Domácí wellness za hubičku

Vytvořit si své vlastní domácí wellness nikdy nebylo snadnější. Nafukovací vířivky představují ideální řešení pro ty, kteří si chtějí dopřát každodenní chvilku luxusního odpočinku a masáže, ale utrácet statisíce za klasickou akrylátovou vířivku se jim příčí. Díky více než stovce masážních trysek a velmi komfortním sedátkům i opěrkám vám nafukovací vířivky připraví dokonalý relaxační zážitek, který od jejich finančně náročnější varianty jen stěží rozeznáte.

Snadná a rychlá instalace

Nafukovací vířivky se hodí do interiérů, na terasu, zahradu, ale třeba i na balkon. Jejich předností je také velmi snadná a rychlá instalace, kterou hravě zvládnete svépomocí. Vířivku během 10 minut pomocí čerpadla nafouknete, napustíte a poté už si se svým partnerem, rodinou či přáteli vychutnáváte soukromou vířivou lázeň.

Nafukovací vířivku přenesete kamkoliv

U nafukovacích vířivek oceníte také jejich jednoduchou nafukovací konstrukci, která vám umožní si vířivku kdykoliv kamkoliv libovolně přenést. Pokud například vyrážíte s přáteli na chatu, nic vám nebrání v tom vzít si své malé domácí wellness s sebou.

Odpočinek, masáž i uvolnění svalů

Cítíte se přepracovaní, trápí vás pravidelné bolesti zad a další neduhy? Naordinujte si 30 minut denně ve vířivce a pozitivní změny na vašem těle i mysli na sebe nenechají dlouho čekat. O maximální uvolnění a prohřátí vašich svalů se pak postarají nafukovací vířivky s výkonným ohřevem vody až na 42 °C, které v naší nabídce rovněž najdete.

Zdravotní účinky vířivek

Masážní trysky v kombinaci s horkou lázní blahodárně působí nejen na naše tělo, ale i na našeho ducha a především zdraví. Své o tom ostatně vědí i lékaři, kteří rehabilitační pobyty ve vířivce předepisují svým pacientům po úrazech či operacích.

Jaké zdravotní benefity vám pobyt ve vířivce přinese?

 • Odplaví stres a napětí
 • Jakmile se v našem těle nahromadí stres a napětí, odnesou to především svaly, které k nám poté vysílají varovné signály třeba v podobě ztuhlé šíje nebo zablokované krční páteře. A právě ve vířivce dochází k jejich uvolnění a stejně tak i ke snížení hladiny stresových hormonů.
 • Vaše klouby zaplesají
 • Při hydroterapii také dochází ke stimulaci lymfatického a krevního systému, proto je vířivka vhodná i pro vaše klouby. Vířivka si poradí se jak se ztuhlými, tak i s oteklými klouby.
 • Posílíte svou flexibilitu
 • Když se svaly ve vířivce zahřejí, stávají se pružnějšími. Pravidelné bublinkové lázně tedy vedou ke zvýšené flexibilitě a zlepšení celkové ohebnosti našeho těla.
 • Zkvalitníte svůj spánek
 • Nedaří se vám večer usnout a vážíte si každé noci, kdy se ani jednou nevzbudíte? Zapomeňte na prášky či kapky a místo toho si před spaním dopřeje chvilku ve vířivce. Vířivka vás zklidní a perfektně naladí na hluboký spánek.
 • Z vířivky vylezete o pár let mladší
 • Pravidelný pobyt ve vířivce se mimo jiné odrazí i na vašem vzhledu, což jistě ocení hlavně dámy. Zatímco relaxujeme ve vířivce, naše obličejové svaly se absolutně uvolní, a my se tak nestačíme divit, že máme po několika koupelích ve vířivce pleť jako miminko.
   

Slaná voda ve vířivce? Žádný problém!

Nezdá se vám představa svého vlastního wellness dostatečně snílkovská? A co byste řekli tomu mít doma svůj vlastní kousek moře? Vzhledem k tomu, že dnes už se slaná voda stala hitem i ve spojitosti s nafukovacími vířivkami, to není nic, co bychom vám nemohli splnit

Sůl vs. chlorová bazénová chemie

Solí ve vířivce navíc můžete plně nahradit bazénovou chemii s obsahem chloru. Chlor se sice léta řadí k osvědčeným dezinfekčním přípravkům, nicméně ne každý snese jeho přítomnost ve vodě. Chlor spoustě lidem způsobuje kožní problémy a alergické reakce, sůl je v tomto ohledu mnohem šetrnější. Kromě antiseptických a dezinfekčních vlastností se sůl vyznačuje také léčivými účinky. Jedním z hlavních důvodů, proč lidé do vířivek i bazénů volí raději sůl než chlorovou chemii do vířivek, je to, že voda pak vyžaduje jen minimální údržbu.

Instalace solonizační jednotky

Nabízí se vám dvě možnosti, jak docílit slané vody v nafukovací vířivce. Buď si můžete ke své stávající vířivce přikoupit solonizační jednotku, anebo si koupit nafukovací vířivku s již vestavěným solinátorem, což vyjde z hlediska financí mnohem levněji. Proces dezinfekce slané vody přes solonizační jednotku pak funguje na principu elektrolýzy, při níž se slaná voda přeměňuje na volný chlór. Fyzicky se chlor tedy ve slané vodě také vyskytuje, avšak nezapáchá a k pokožce je maximálně šetrný.

Nafukovací vířivka jako ozdoba vaší zahrady

Nafukovací vířivky u nás najdete v mnoha provedeních i barvách, od klasických neutrálních odstínů až po luxusní designová zpracování. To, zda se rozhodnete pro nafukovací vířivku v imitaci pštrosí kůže, nebo vsadíte na béžovou klasiku, záleží čistě jen na vašem vkusu. Tak jako tak se nafukovací vířivka stane šperkem vaší terasy či zahrady, který si zamilujete na první pohled i lázeň.


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru