Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Dětský bazén je správnou volbou, pokud chcete vašim dětem dopřát vodní hrátky během horkých letních dnů na vaší zahradě. V naší nabídce naleznete široký výběr různých typů, rozměrů i barev dětských bazénků, ve kterých si vaše ratolesti užijí mnoho krásných chvil a naleznou osvěžení během slunečných dnů. Vyberete ten správný dětský bazén pro vaše děti, jak ty nejmenší, tak i větší .

Dětský bazén je správnou volbou, pokud chcete vašim dětem dopřát vodní hrátky během horkých letních dnů na vaší zahradě. V naší nabídce naleznete široký výběr různých typů, rozměrů i barev dětských bazénků, ve kterých si vaše ratolesti užijí mnoho krásných chvil a naleznou osvěžení během slunečných dnů. Vyberete ten správný dětský bazén pro vaše děti, jak ty nejmenší, tak i větší .

Celý text
Řadit podle
34 produktů

Pokud jsou vaše děti ještě moc malé na klasické nadzemní bazény stačí si vybrat ze široké nabídky bazénů pro děti. Takové bazény mohou skvěle posloužit jako parádní letní zábava, nebo také jako možnost, jak vaše děti osvěžit během horkých letních dnů. Dětské bazénky mívají většinou nafukovací boční stěny a nabízejí se v různých tvarových i barevných variantách. Vody v bazénu může být pouze několik centimetrů až po desítky centimetrů. Vybírat tak můžete také podle věku vašich dětí, aby si užily tu nejlepší zábavu.

Jak vybrat dětský bazén?

Pokud vybíráte bazén pro děti, bylo by vhodné zvážit několik zásadních faktorů, abyste zvolili ideální variantu, která bude přesně vyhovovat vašim potřebám, a především potřebám vašich dětí, aby si pobyt v dětském bazénu užily co nejvíce.

  • Nejdůležitějším faktorem je samozřejmě věk dítěte, pro které bazén dětský pořizujete. Pokud je vaše dítě opravdu malé, je vhodné vybírat malé dětské bazény nebo brouzdaliště, kde budou pouze pár centimetrů vody. Takové bazény mají zpravidla i nafukovací podlážku pro větší bezpečnost.
  • Pro větší děti můžete vybírat již větší bazény pro děti, které mohou mít výšku vody i pár desítek centimetrů. Takové bazény jsou vhodné i pro více dětí najednou.
  • Pokud chcete kromě osvěžení ve vodě zajistit dětem i hromadu zábavy, zvolte dětská hrací centra, která mívají například skluzavku, stříkají vodu, obsahují různé nafukovací hračky a jinou nafukovací zábavu.

  •  

Nafukovací bazény pro děti

V nabídce dětských bazénů, naleznete například bazény pro nejmenší děti, kde je pouze pár centimetrů vody. Takové malé bazénky mohou mít například nafukovací stříšku nebo podlážku. Díky tomu máte zajištěno větší bezpečí vašich dětí a poslouží dobře pro letní osvěžení vašich nejmenších. Takové dětské brouzdaliště je vhodné pro děti již od 1 roku věku. Samozřejmostí jsou ale také nafukovací bazény, které jsou vhodné pro větší děti od 6 let. Nabízejí dostatek prostoru na hraní i pro více dětí a vybrat lze i například bazény s potiskem s motivy z různých filmů.

Dětské bazény se skluzavkou

Pokud si vaše děti chtějí užít v bazénu spoustu zábavy, určitě při výběru vezměte v potaz také hrací centra pro děti, které nabízejí například bazének se skluzavkou. Navíc mívají taková hrací centra například sprchu a v balení bývají různé míčky nebo jiné nafukovací hračky. Tyto bazénky se skluzavkou se vyrábějí v mnoha motivech, například dinosaurů, cukrátek a podobně, takže děti se mohou skvěle ponořit do hry.

Dětské bazény se stříškou ochrání děti před sluncem

Během horkých, a hlavně slunečných letních dnů bývá problém dostat vaše ratolesti z vody. Pokud nemáte dostatek stinného místa během celého dne, je vhodné toto nějak vyřešit, aby vaše děti nedošly během pobytu v dětském bazénu k újmě z dlouhodobého pobytu na slunci. Ať už se jedná o úpal nebo úžeh, rozhodně to není nic příjemného jak pro vaše dítě, tak pro vás. Perfektním řešením pro tyto situace jsou dětské nafukovací bazény se stříškou. Ty díky nafukovací stříšce vytvářejí stín nad dětským bazénem. Díky tomu máte tak řešení, které vám zajistí stín po celý den bez toho, abyste museli například dětský bazén přesouvat do stinných míst nebo nutit vaše děti předčasně opustit bazén, aby se nespálily.


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru