Pokud jsou vaše děti ještě moc malé na klasické nadzemní bazény stačí si vybrat ze široké nabídky bazénů pro děti. Takové bazény mohou skvěle posloužit jako parádní letní zábava, nebo také jako možnost, jak vaše děti osvěžit během horkých letních dnů. Dětské bazénky mívají většinou nafukovací boční stěny a nabízejí se v různých tvarových i barevných variantách. Vody v bazénu může být pouze několik centimetrů až po desítky centimetrů. Vybírat tak můžete také podle věku vašich dětí, aby si užily tu nejlepší zábavu.

Nafukovací bazény pro děti

V nabídce dětských bazénů, naleznete například bazény pro nejmenší děti, kde je pouze pár centimetrů vody. Takové malé bazénky mohou mít například nafukovací stříšku nebo podlážku. Díky tomu máte zajištěno větší bezpečí vašich dětí a poslouží dobře pro letní osvěžení vašich nejmenších. Takové dětské brouzdaliště je vhodné pro děti již od 1 roku věku. Samozřejmostí jsou ale také nafukovací bazény, které jsou vhodné pro větší děti od 6 let. Nabízejí dostatek prostoru na hraní i pro více dětí a vybrat lze i například bazény s potiskem s motivy z různých filmů.

Dětské bazény se skluzavkou

Pokud si vaše děti chtějí užít v bazénu spoustu zábavy, určitě při výběru vezměte v potaz také hrací centra pro děti, které nabízejí například bazének se skluzavkou. Navíc mívají taková hrací centra například sprchu a v balení bývají různé míčky nebo jiné nafukovací hračky. Tyto bazénky se skluzavkou se vyrábějí v mnoha motivech, například dinosaurů, cukrátek a podobně, takže děti se mohou skvěle ponořit do hry.