Pokud jste milovníky táboráků a chcete si užít atmosféru otevřeného ohně na zahradě stylově, jsou pro vás tou správnou volbou zahradní ohniště, které nabízíme v nejrůznějších variantách. Tyto přenosná ohniště jsou bezpečná a lze je umístit téměř kamkoliv na vaši zahradu. Velký výběr zahradní ohnišť v naší nabídce jistě potěší i váš rozpočet a vykouzlí skvělou atmosféru.
Akce Doprava zdarma

Přenosné zahradní ohniště Landmann Design

  Stylové provedení  Ocelová konstrukce  Síťka a poklop proti jiskrám  Průměr 75 cm

Skladem Hawaj – můžete mít již 26.02. Objednáte do pondělí do 13 hod., doručíme 26.02.
-31% 3499 Kč
2 399 Kč
Oheň v lehce přenosném zahradním ohništi všem dobře poslouží jako stylový zdroj světla a tepla na vaší zahradě, terase či na trávníku. V naší nabídce naleznete především zahradní ohniště od výrobce Landmann

Venkovní ohniště pro grilování

Zahradní ohniště však můžete využít i na klasické opékání špekáčků, nebo například ve spojení s roštem či trojnožkou na klasické grilování nebo přípravu jídla v kotlíku. Rozdělání ohně bude s venkovním ohništěm hračka. Bezpečnost ohniště je na prvním místě. Proto jsou často vybaveny mřížkami a poklpy proti jiskrám, takže nemusíte mít strach, že by z ohniště vznikl požár nebo někoho oheň zranil.

Stylová zahradní ohniště

Stylové hoření mohou podpořit také designová ohniště, která mají perforaci ve stěnách a dokážou tak vykouzlit neopakovatelnou atmosféru. Ať už se jedná o perforace měsíce nebo vlnky, venkovní ohniště budou skvělým doplňkem vaší zahrady nebo terasy.

Moderní jednoduchá volba

Velké množství domácností žije v dnešní době v moderních domech s krásnou zahradou, kterou nechtějí ničit. Ohniště vykopané v zemi bylo v minulosti velmi oblíbené. V dnešní době jsou ale velmi oblíbenými nástroji pro přípravu otevřeného ohně zahradní ohniště. Není nutné mít vyhrazené místo pro ohniště. Není nutné hledat vhodný prostor z důvodu bezpečnosti. S přenosnými zahradními ohništi můžete grilovat či opékat, kdekoliv budete chtít.

Skladnost zahradního ohniště

Díky jednoduchosti a mobilnosti zahradního ohniště je jeho skladnost velmi jednoduchá. Pokud zahradní ohniště není momentálně potřeba, lze ho jednoduše uskladnit. Krycí plachta na přesný průměr ohniště dává jistotu, že při styku s okolím nebude nic poškozeno nebo poničeno. Zahradní ohniště doporučujeme po každém použití vyčistit a opětovně uskladnit pro bezpečnost dalšího provozu.

Kvalitní materiály

Konstrukce zahradních ohnišť jsou z kvalitní nerezové oceli s dostatečnou výškou nohou tak, aby nedošlo k vzplanutí povrchu pod ohništěm. Životnost materiálů je prodloužena černým, nehořlavým a ochranným nátěrem, kterým jsou opatřeny všechny části zahradního ohniště. Některá zahradní ohniště nabízí poklopy a síťky, které velmi kvalitně zabraňují jiskrám v jejich rozletu.

Bezpečnost zahradního ohniště

Při výběru zahradního ohniště je důležité pamatovat na fakt, že stále se jedná o otevřený oheň, který je velmi nebezpečný. Při zacházení se zahradním ohništěm je nutné dodržovat základní pravidla manipulace s ohněm a vždy se přesvědčit, že i po vyhasnutí plamene je zahradní ohniště dostatečně studené a lze ohniště bezpečně přenášet. Poklopy zahradních ohnišť zabraňují rozletu jiskrám, ale plameny ohně mohou velmi snadno překonat tyto poklopy.