Pokud jste milovníky táboráků a chcete si užít atmosféru otevřeného ohně na zahradě stylově, jsou pro vás tou správnou volbou zahradní ohniště, které nabízíme v nejrůznějších variantách. Tyto přenosná ohniště jsou bezpečná a lze je umístit téměř kamkoliv na vaši zahradu. Velký výběr zahradní ohnišť v naší nabídce jistě potěší i váš rozpočet a vykouzlí skvělou atmosféru.

Náš tip!
Přenosné zahradní ohniště s roštem Landmann
Doprava zdarma Akce

Přenosné zahradní ohniště s roštem Landmann Zahradní ohniště s roštem Landmann

Zahradní ohniště s roštem pro grilování s výškou 65,5 cm. Vyrobeno z kvalitní oceli, průměr roštu 35,5 cm.
Skladem – můžete mít 30.10.
Objednáte do čtvrtka do 14 hod., doručíme 30.10.
1899 Kč -32 %
1 299 Kč
Pro registrované: 1 249 Kč
Zvýhodněná cena pro zákazníky s registrací. Zaregistrovat

Venkovní ohniště pro grilování

Zahradní ohniště však můžete využít i na klasické opékání špekáčků, nebo například ve spojení s roštem či trojnožkou na klasické grilování nebo přípravu jídla v kotlíku. Rozdělání ohně bude s venkovním ohništěm hračka. Bezpečnost je vždy na prvním místě. Proto jsou často vybaveny mřížkami a poklopy proti jiskrám, takže nemusíte mít strach, že by vznikl požár nebo někoho oheň zranil. Tyto přenosné ohniště můžete použít, jak při grilování, pak i jakémkoliv venkovním vaření.

Stylová zahradní ohniště

Stylové hoření mohou podpořit také designová ohniště, která mají perforaci ve stěnách a dokážou tak vykouzlit neopakovatelnou atmosféru, ať už se jedná o perforace měsíce nebo vlnky.

Moderní jednoduchá volba

Velké množství domácností žije v dnešní době v moderních domech s krásnou zahradou, kterou nechtějí ničit. Ohniště venkovní vykopané v zemi bylo v minulosti velmi oblíbené. Není nutné mít vyhrazené místo pro ohniště. Není nutné hledat vhodný prostor z důvodu bezpečnosti. S přenosnými zahradními ohništi můžete grilovat či opékat, kdekoliv budete chtít.

Skladnost zahradního ohniště

Díky jednoduchosti a mobilnosti jeho skladnost velmi jednoduchá. Pokud zahradní ohniště není momentálně potřeba, lze ho jednoduše uskladnit. Krycí plachta na přesný průměr tvaru a dává jistotu, že při styku s okolím nebude nic poškozeno nebo poničeno. Venkovní ohniště doporučujeme po každém použití vyčistit a opětovně uskladnit pro bezpečnost dalšího provozu.

Kvalitní materiály

Konstrukce zahradních ohnišť jsou z kvalitní nerezové oceli s dostatečnou výškou nohou tak, aby nedošlo k vzplanutí povrchu pod ohništěm. Životnost materiálů je prodloužena černým, nehořlavým a ochranným nátěrem, kterým jsou opatřeny všechny části zahradního ohniště. Některá zahradní ohniště nabízí poklopy a síťky, které velmi kvalitně zabraňují jiskrám v jejich rozletu.

Bezpečnost zahradního ohniště

Při výběru zahradního ohniště je důležité pamatovat na fakt, že stále se jedná o otevřený oheň, který je velmi nebezpečný. Při zacházení je proto nutné dodržovat základní pravidla manipulace s ohněm a vždy se přesvědčit, že i po vyhasnutí plamene je ohniště dostatečně studené a lze ohniště bezpečně přenášet. Poklopy ohnišť zabraňují rozletu jiskrám, ale plameny ohně mohou velmi snadno překonat tyto poklopy.


Nahoru