Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

V naší nabídce příslušenství pro trampolíny naleznete velmi funkční a výhodné produkty, které z vaší trampolíny udělají ještě dokonalejší místo pro hrátky všech dětí či dospělých. Trampolínové příslušenství je doplňkem, který využijete především při nepřízni počasí, ke zlepšení bezpečnostních prvků trampolín či pro snadnější užívání trampolíny.

V naší nabídce příslušenství pro trampolíny naleznete velmi funkční a výhodné produkty, které z vaší trampolíny udělají ještě dokonalejší místo pro hrátky všech dětí či dospělých. Trampolínové příslušenství je doplňkem, který využijete především při nepřízni počasí, ke zlepšení bezpečnostních prvků trampolín či pro snadnější užívání trampolíny.

Celý text
Řadit podle
17 produktů

Pokud máte na své zahradě trampolínu, měli byste v první řadě myslet na to, aby byla skutečně bezpečná a bezproblémová na použití. Tomu přijde vhod hlavně správně zvolené příslušenství k trampolínám, které vám nabízíme hned v mnoha variantách. Samozřejmostí jsou ale také schůdky k trampolíně, které umožní pohodlně do ní vlézt, ale stejně tak snadno i bezpečně také vylézt.

Chraňte trampolínu před povětrnostními vlivy

Aby vám skutečně vydržela co nejdéle, je také třeba ji náležitě chránit. Skvělou volbou může být krycí plachta na trampolínu, která ji ochrání jak před nečistotami, tak před deštěm, ale třeba kroupami, nebo i silným větrem. I taková plachta totiž patří mezi příslušenství k trampolínám, které vám v našem obchodě a v této kategorii zboží nabízíme. A to jak jste zvyklí, tedy v rozsáhlém sortimentu a také v dokonalé kvalitě. Pokud se nešťastnou náhodou stane, že vaše trampolína utrží šrámy, lze velmi snadno dokoupit náhradní díly pro trampolíny, které máme ve velkém množství a především pak ve všech variantách.

Vyberte to nezbytné příslušenství k trampolínám

A bez čeho se ani vaše trampolína rozhodně neobejde? Jak jsme již zmínili, rozhodně je to plachta na trampolínu, která se pozitivně podepíše právě na její životnosti. Poté určitě oceníte snadnou možnost, aby na ní vlezly vaše děti. Trampolíny vhodné pro děti si můžete prohlédnout zde. Místo zmíněných schůdků lze tak zvolit třeba i žebřík k trampolíně, a tím máte ono základní a nezbytné příslušenství k trampolínám připraveno.

Bezpečnostní prvky

Při provozu trampolín na zahradě je potřeba dodržovat bezpečnostních pokynů, aby nedošlo k jakémukoliv úrazu. Jedním z těch nejzásadnějších pokynů je, že v žádném případě není dovoleno umisťovat předměty pod skákací plochu a v žádném případě se nepohybovat pod skákací plochou.
V případě malých dětí je tento pokyn opravdu těžké dodržet. Děti jsou hravé a zvídavé a je potřeba jim nastolit jasná pravidla, případně bezpečnostní opatření nastavit tak, aby nedošlo k úrazu. V naší nabídce doplňků pro trampolínu jsou nejvhodnějšími prvky spodní ochranné sítě v různých variantách. Tyto sítě zabezpečují přístup osob pod trampolínu. Jejich instalace je velmi snadná a použití také.

Kvalitní materiály

Doplňky pro trampolíny mohou velmi ulehčit provoz trampolíny. Jedná se o vždy velmi kvalitní materiály, které jsou prověřeny testy dle požadovaných norem a certifikací.

Botník u trampolíny

Trampolíny jsou zdrojem zábavy na dlouhé hodiny a to především pro děti. Pokud užíváte trampolínu na vaší zahradě, jistě víte jakou nepříjemností jsou boty či pantofle na skákací ploše trampolíny nebo poházené po zahradě. S naší síťovou taškou z nabídky doplňků trampolínu již tento nešvar nezažijete. Jedná se o kvalitní síťovou tašku s třemi kapsami do které se vejdou boty každého malého dítka, ale i dospělé osoby.

Pohodlný vstup a výstup

Trampolína je vhodná pro děti každého věku od doporučených 2 let. Jedná se především o děti v mladším věku, které mohou mít částečně potíže se vstupem na skákací plochu trampolíny. Řešením jsou schůdky k trampolíně z naší nabídky. Tento doplněk pro trampolíny potěší vás i vaše děti a to z důvodu jednoduchosti montáže a především z důvodu zvýšení bezpečnosti při vstupování a vystupování z trampolíny.

 

 


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru