Kvalitní kancelářské židle jsou vždy prioritou, ať jde o práci ve vaší domácí pracovně, práci v kanceláři, nebo třeba jenom sezení u počítače u vás doma. Ty dokážou nejenom zajistit správné držení těla, ale dokážou také eliminovat bolesti, nebo dlouhodobé zdravotní problémy spojené s nekvalitním sezením. Pořiďte si kvalitní kancelářské židle právě u nás.

Kvalitní kancelářské židle jsou vždy prioritou, ať jde o práci ve vaší domácí pracovně, práci v kanceláři, nebo třeba jenom sezení u počítače u vás doma. Ty dokážou nejenom zajistit správné držení těla, ale dokážou také eliminovat bolesti, nebo dlouhodobé zdravotní problémy spojené s nekvalitním sezením. Pořiďte si kvalitní kancelářské židle právě u nás.

Celý text
Řadit podle
33 produktů

Právě nyní probíhá výprodej našich kancelářských židlí. Zbavte se těch nepohodlných a pořiďte si pořádnou kancelářskou židli, ze které se vám budou báječně řešit i ty nejsložitější úkoly. Navíc nyní s našimi slevami za výjimečné akční ceny. A doprava? Židli vám pošleme ZDARMA kamkoliv v ČR.

Hledáte levnou kancelářskou židli?

Kancelářské vybavení včetně židlí nebývá právě levnou záležitostí. Na některých věcech můžete ale ušetřit. My vám nabízíme značkové kancelářské křesla za výprodejové ceny. Nemusíte slevovat z nároků na kvalitu, u nás nakoupíte židle k PC nebo k pracovnímu stolu ve výhodné akci. Židle odebíráme od našich dodavatelů ve velkém množství, proto vám je můžeme nabídnout skutečně levně. Špičkové kancelářské židle teď pořídíte dokonce s výjimečnou slevou.

Kancelářská židle s dopravou po celé ČR zdarma!

Poštovné nemají zákazníci e-shopů rádi. My to víme, a proto ho rádi zaplatíme za vás. Stačí si u nás objednat jednu kancelářskou židli a my vám ji například do Prahy doručíme zdarma. Kacenlářské křeslo si samozřejmě můžete objednat i do Brna, Ostravy, Plzně, prostě po celé České republice a za dopravu nedáte ani korunu. Zaplatíte pouze cenu samotné kancelářské židle, dopravu hradíme my.

Vyberte si kancelářské křeslo ve své oblíbené barvě

Máte svou oblíbenou barvu? Nebo barevně ladíte interiér své kanceláře? Kromě klasických černých PC židlí pro vás v nabídce máme také kancelářské židle v modré, zelené, červené a šedé barvě. Vybrat si tak můžete takové barevné židle, které ladí k vaší kanceláři i vkusu. Šedá kancelářská židle je sázkou na jistotu, protože se hodí ke všem barvám interiéru. Červená kancelářská židle se stane dominantou vašeho pracovního místa. Zelená barva kancelářské židle působí přirozeně a uklidňuje. A modrá kancelářská židle vypadá velmi seriózně. Kromě kancelářských židlí si do svých kanceláří můžete pořídit také konferenční židle, které se skvěle hodí např. pro porady zaměstnanců. Naopak oběd si můžete ve své kanceláři zpříjemnit pohodlným sezením v některé z jídelních židlí, z naší nabídky se Vám jistě některé jídelní židle zalíbí.

Pořiďte si luxusní kancelářskou židli

Na kancelářské židli sedíte denně i několik hodin, proto byste si měli pořídit židli z materiálu s dlouhou životností. Tyto židle k PC ze syntetické kůže s čalouněním vynikají odolností a jen tak se neprošoupou ani neprosedí. Židle potažená syntetickou kůží navíc vypadá velmi luxusně a na pohled je k nerozeznání od židle potažené pravou kůží, oproti které má dokonce jednu výhodu – mohou si ji bez výčitek pořídit i vegani a vegetariáni.

S kvalitní kancelářskou židlí předejdete bolestem zad

Dlouhé sezení za stolem neprospívá přirozenému zakřivení páteře. Proto vám nabízíme PC židle, vybavené vším, čím můžete bolavým zádům předejít. Židle jsou nastavitelné, otočné, s vysokým sedákem, disponují loketními opěrkami i integrovanou opěrkou na hlavu. Skoncujte díky kvalitní kancelářské židli s bolestí zad jednou provždy.

Kancelářské židle v moderním racing designu

Nelíbí se vám standardnípracovní židle? Pořiďte si kancelářskou židli ve sportovním racing designu! Židle vypadá na první pohled jako sedačka ze závodního automobilu a při jejím návrhu kladli designéři mimořádný důraz na komfortní sezení. Udělejte si radost a usedejte každý den do závodního vozu.

Co by měly splňovat kvalitní kancelářské židle?

Základem je určitě nosnost a také stabilita. Nosnost volte podle vaší hmotnosti. Pokud jde o stabilitu, měla by nabídnout určitě kvalitní kolečka, které by měla být umístěna na pětici ramen. Jedině tak budou kancelářské židle stabilní. Dále nezapomínejte také na to, že by měla nabídnout dobrou oporu vašeho těla. V jakých částech? Ideální je kombinace tří opěrek:

  • Loketní opěrky
  • Bederní opěrka
  • Opěrka hlavy
     

Židle by měla být i pohodlná

Pokud vybíráte pracovní židli, je třeba myslet také na jejich celkovou pohodlnost. Tedy na to, aby se vám na ní dobře sedělo. Hlavní vliv na to má materiál a také použité polstrování. Dnes není problém vybírat z řady variant. Pokud je něco, co je celkem vhodné, jedná se rozhodně o schopnost židle odvádět pot a teplo. Materiál by měl být ideálně prodyšný. Tuto vlastnost výrazně oceníte hlavně během každého letního dne.

Nezapomínejte na možnost polohování

Aby kancelářské židle splnily svůj účel, je dobré hledět i na to, aby bylo možné ji takzvaně polohovat. Základem je výška sedu, s ohledem na vaši postavu, stejně jako s ohledem na výšku stolu. Také je vhodné, pokud je možné nastavit správou výšku loketních opěrek, nebo nastavit i samotné hlavní opěradlo. Správná židle by se měla přizpůsobit všem vašim potřebám.

Zajímejte se i o design

Jste fanoušek motorismu? Hledáte jednoduchý design? Nebo moderní, ředitelské kancelářské křeslo? To vše jsou možnosti, kterými se lze vydat, pokud potřebujete dokonalou kancelářskou židli dle svých potřeb.


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru