Právě nyní probíhá výprodej našich kancelářských židlí. Zbavte se těch nepohodlných a pořiďte si pořádnou kancelářskou židli, ze které se vám budou báječně řešit i ty nejsložitější úkoly. Navíc nyní s našimi slevami za výjimečné akční ceny. A doprava? Židli vám pošleme ZDARMA kamkoliv v ČR.

Hledáte levnou kancelářskou židli?

Kancelářské vybavení včetně židlí nebývá právě levnou záležitostí. Na některých věcech můžete ale ušetřit. My vám nabízíme značkové kancelářské židle za výprodejové ceny. Nemusíte slevovat z nároků na kvalitu, u nás nakoupíte kancelářské židle ve výhodné akci. Židle odebíráme od našich dodavatelů ve velkém množství, proto vám je můžeme nabídnout skutečně levně. Špičkové kancelářské židle teď pořídíte dokonce s výjimečnou slevou.

Kancelářská židle s dopravou po celé ČR zdarma!

Poštovné nemají zákazníci e-shopů rádi. My to víme, a proto ho rádi zaplatíme za vás. Stačí si u nás objednat jednu kancelářskou židli a my vám ji například do Prahy doručíme zdarma. Židli si samozřejmě můžete objednat i do Brna, Ostravy, Plzně, prostě po celé České republice a za dopravu nedáte ani korunu. Zaplatíte pouze cenu samotné kancelářské židle, dopravu hradíme my.

Vyberte si kancelářskou židli ve své oblíbené barvě

Máte svou oblíbenou barvu? Nebo barevně ladíte interiér své kanceláře? Kromě klasických černých kancelářských židlí pro vás v nabídce máme také kancelářské židle v modré, zelené, červené a šedé barvě. Vybrat si tak můžete takové barevné provedení, které ladí k vaší kanceláři i vkusu. Šedá kancelářská židle je sázkou na jistotu, protože se hodí ke všem barvám interiéru. Červená kancelářská židle se stane dominantou vašeho pracovního místa. Zelená barva kancelářské židle působí přirozeně a uklidňuje. A modrá kancelářská židle vypadá velmi seriózně.

Pořiďte si luxusní kancelářskou židli

Na kancelářské židli sedíte denně i několik hodin, proto byste si měli pořídit židli z materiálu s dlouhou životností. Kancelářské židle ze syntetické kůže s čalouněním vynikají odolností a jen tak se neprošoupou ani neprosedí. Židle potažená syntetickou kůží navíc vypadá velmi luxusně a na pohled je k nerozeznání od židle potažené pravou kůží, oproti které má dokonce jednu výhodu – mohou si ji bez výčitek pořídit i vegani a vegetariáni.

S kvalitní kancelářskou židlí předejdete bolestem zad

Dlouhé sezení za stolem neprospívá přirozenému zakřivení páteře. Proto vám nabízíme kancelářské židle, vybavené vším, čím můžete bolavým zádům předejít. Židle jsou nastavitelné, otočné, s vysokým sedákem, disponují loketními opěrkami i integrovanou opěrkou na hlavu. Skoncujte díky kvalitní kancelářské židli s bolestí zad jednou provždy.

Kancelářské židle v moderním racing designu

Nelíbí se vám standardní kancelářské židle? Pořiďte si kancelářskou židli ve sportovním racing designu! Židle vypadá na první pohled jako sedačka ze závodního automobilu a při jejím návrhu kladli designéři mimořádný důraz na komfortní sezení. Udělejte si radost a usedejte každý den do závodního vozu.