Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Pokud hledáte židle do vašeho interiéru, pak si určitě vyberete z naší široké nabídky. V našem obchodě naleznete mnoho druhů, barev a provedení. Všechny naše židle jsou vyráběny se zaměřením především na vysokou kvalitu, pohodlí, design a v neposlední řadě také cenu. Ta je v našem obchodě bezkonkurenčně nejlepší na trhu! 

Pokud hledáte židle do vašeho interiéru, pak si určitě vyberete z naší široké nabídky. V našem obchodě naleznete mnoho druhů, barev a provedení. Všechny naše židle jsou vyráběny se zaměřením především na vysokou kvalitu, pohodlí, design a v neposlední řadě také cenu. Ta je v našem obchodě bezkonkurenčně nejlepší na trhu! 

Celý text
Řadit podle
229 produktů

Jaké židle u nás můžete vybírat? 

V našem obchodě Hawaj.cz si vyberete z mnoha druhů, barev a provedení. Židle jsou vyráběny s precizností a důrazem na kvalitu. Budete se díky těmto židlím cítit pohodlně v bezpečí vašeho domova či kanceláře. Naše židle jsou ideálním doplňkem do každého interiéru díky svému designovému provedení, které je pečlivě vybíráno dle nejnovějších módních a bytových trendů. 

Vybírat můžete z široké nabídky kancelářských křesel, jídelních židlí, barových židlí a konferenčních židlí. Vždy ovšem záleží jen na vás, kam židli umístíte a koho do ní posadíte. 

Kancelářské židle

Kancelářské židle Hawaj jsou léty prověřené modely, které naši zákazníci využívají v domácích pracovnách, dětských pokojích, ale také v menších firmách či kancelářích napříč naší zemí. Jedná se o kvalitně zpracované kancelářské židle z vybraných materiálů. Barvy, kterými kancelářské židle z Hawaj.cz disponují jsou syté, designové a velmi atraktivní. 

Velkou výhodou našich kancelářských křesel je především jejich snadná montáž, skvělá cena a hlavně velké množství kusů na našem skladě. Pokud tedy u našich kancelářských židlí vidíte informaci, že je zboží skladem, můžete se spolehnout, že kancelářská židle vám bude dělat radost následující pracovní den. 

Barové židle

Doba, kdy se sedávalo na barových židlích jen v barech je již nenávratně pryč. Dnes je stále modernější, aby barové židle byly obsahem každé kuchyně. Barové židle v našem obchodě jsou tím, co vám ve vašem interiéru chybí. Jsou připraveny ke každodennímu použití a mohou se chlubit kvalitními materiály, pohodlím a stabilitou při sezení

Vybírat tak můžete z mnoha druhů s pevnými nohami nebo s nastavitelnou nohou. Záleží jen na vás, který kousek z našich barových židlí bude ten pravý do vašeho interiéru. 

Konferenční židle

Hledáte židli, která bude na sezení v kanceláři či pracovně, ale nebude běžnou kancelářskou židlí? Pak pro vás přinášíme konferenční židle. Jedná se o kombinací pohodlí z kancelářských židlí a designových prvků z židlí barových. Konferenční židle jsou hojně využívány v pracovnách či obývácích moderně zařízených bytů či domů. 

Konstrukce našich konferenčních židlí je pevná, bitelná a v neposlední řadě také jednoduchá, abyste při montáži zvládli tuto designovou lahůdku sestavit během pár minut. 

Jídelní židle

Ať jste rodina nebo zatím jen pár, naše jídelní židle si jednoduše zamilujete. Jejich provedení a pohodlí vám zlepší každý den u stolu, kde trávíte čas s vaším snídaňový, obědovým nebo večerním menu. Je důležité vždy pamatovat na fakt, že pohodlí je u jídla tou nejdůležitější vlastností, abyste si mohli vychutnat všechny chutě vašeho jídla.


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru