Kvalitní párty stany nabízíme v mnoha variantách. Ať už hledáte levný party stan ve výprodejích nebo prémiovou kvalitu, tak u nás zaručeně najdete to, co hledáte. Navíc můžete vybírat z mnoha různých velikostí party stanů v několika barevných provedeních. Naše párty stany jsou zárukou kvality a budou vám sloužit dlouhá léta.

Kvalitní párty stany nabízíme v mnoha variantách. Ať už hledáte levný party stan ve výprodejích nebo prémiovou kvalitu, tak u nás zaručeně najdete to, co hledáte. Navíc můžete vybírat z mnoha různých velikostí party stanů v několika barevných provedeních. Naše párty stany jsou zárukou kvality a budou vám sloužit dlouhá léta.

Celý text
Řadit podle
36 produktů

Party stany prodej

Ať už pořádáte, jakkoliv velkou akci, párty stan je možností, jak zajistit svým hostům přístřeší. Námi nabízený party stan může mít mnoho podob, od nejmenších variant, pro varianty pro stovky lidí. Například party stan Economy nebo party stan Prémium . Právě takové party stany mohou být využité třeba na různých festivalech, nebo hudebních a kulturních akcích. Naopak ty menší párty stany 3 x 6 jsou vhodné třeba na vaši zahradu a pořádané grilování.

Jednoduché postavení je základ

Pokud zůstaneme u vaší zahrady, zde jsou nejlepší variantou takzvané nůžkové stany. Nazývají se tak pro svou konstrukci, kdy stačí nůžkový stan doslova rozbalit, upevnit a tím montáž končí. Je tak ideální zahradní stan pro pár hostů. Samozřejmě i tuto variantu vám nabízíme v několika velikostech, které ukážou, že zahradní párty stan rozhodně nemusí být malý. Hledáte-li skutečně kvalitní prodej párty stanů 3 x 6 u odborníka se zkušenostmi, jste na správné adrese.

Zahradní stany vás ochrání před nepříznivým počasím

A proč zahradní párty stany vlastně koupit? Především proto, že vás ochrání před nepříznivým počasím. A to nejenom před deštěm, ale propracovaný stan na párty ochrání i před větrem, díky kvalitním bočnicím. Pamatujte tedy, že pokud stany na párty, rozhodně celá akce dopadne perfektně, bez ohledu na počasí. A to si představte, pokud venku na zahradě pořádáte gril párty anebo rovnou svatební hostinu.

Párty stany nabízíme v mnoha variantách

V naší nabídce naleznete opravdu širokou škálu párty stanů 3 x 6, které jsou vhodné pro mnoho různých událostí. Ať už jste obec a potřebujete na slavnosti zajistit pro vaše obyvatele dostatečně velký a kvalitní prostor, kde se mohou v případě nepřízně počasí usadit, vlastníte cateringovou agenturu a potřebujete velký párty stan jako prostor pro pohoštění, nebo pořádáte venkovní svatby a chcete v párty stanu 3 x 6 pořádat večírek z naší nabídky si jistě vyberete. Pokud přemýšlíte, že si koupíte jeden párty stan a nejste si jistí cenou, tak máme i sekci výprodejů, takže si určitě taky vyberete.

  • Pro všechny, kteří hledají levné párty stany a potřebují finančně dostupný produkt, který však bude dostatečně kvalitní, nabízíme ekonomické party stany , které za velmi výhodnou cenu, která je navíc často nejlevnější na trhu, nabízejí maximální kvalitu a užitek.
  • Pokud si potrpíte na kvalitu a chcete od svého párty stanu maximum, můžete vybírat z mnoha prémiových variant , které nabízejí mnoho výhod, a ještě kvalitnější zpracování, aby váš party stan byl opravdu odolný a odolal i tomu nejvíce nepříznivému počasí.
  • V případě, že pro vaše akce potřebujete certifikované ohnivzdorné párty stany, tak i pro takové případy máme řešení, kde naleznete velké párty stany s nehořlavými plachtami. Do těchto party stanů lze umístit také plynové topidlo, které produkuje velmi příjemné teplo.

  •  

Odolná konstrukce párty stanů pro dlouhou životnost

Námi nabízené párty stany mají velmi kvalitní plně pozinkovanou kovovou konstrukci , která vyniká dlouhou životností a maximální odolností, takže nemusíte mít obavy, že by je silnější vítr poničil. Pokud se chcete pojistit a zajistit maximální výdrž a také ochranu vašich hostů, vybírejte párty stany premium , které mají zesílenou kovovou konstrukci, a navíc také výztuhy střehy a obvodový rám kolem země. Pokud by i toto pro vás bylo málo, nabízíme také bouřkové sady pro párty stany , které pomocí kolíků ukotvíte jak do země nebo do betonu a pomocí velmi pevné upínací pásy s ráčnou.


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru