Široký sortiment našeho obchodu nabízí pro každého něco. Pokud pořádáte zahradní párty a nejste si jisti povětrnostními podmínkami, rozhodně zvolte jistotu, kterou jsou zahradní party stany. Díky těmto stanům budete mít vy i vaši hosté pocit bezpečí a společně si užijete party či posezení naplno a bez zbytečných nervozit. V naší nabídce naleznete zahradní party stany různých rozměrů i barevných variant.
Pro jakoukoliv konanou událost, u které chcete zajistit pohodlí vašich hostů. Přesně k tomu jsou určené party stany zahradní, které jsou v první řadě kvalitním a pevným mobilním přístřeškem. Ty, které vám nabízíme, se mohou pyšnit stabilní konstrukcí, která odolá různým vlivům počasí. A to ať už se jedná o déšť, ale stejně tak i boční vítr, nebo další nepříjemný projevy přírody, které by mohli zkazit každou pořádanou venkovní oslavu.

Široká nabídka velikostních typů

Pokud se scházíte jenom se svou rodinou, rozhodně vám budou stačit základní zahradní party stany, a to o velikosti 3 x 3 metry. Na větší akce ale není problém pořídit i mnohem rozsáhlejší varianty, díky kterým bez problémů ukryjete třeba před deštěm i několik desítek hostů. Dovnitř každého párty stanu se samozřejmě vejdou nejenom vaši hosté, ale stejně tak i stoly, židle a další nezbytnosti, které v něm zkrátka chcete mít.

Montáž je rychlá a jednoduchá

Co rozhodně také potěší, to je rychlost samotné montáže. Ta je maximálně jednoduchá a rychlá a zaručeně ji zvládnete i vy. Ideálním volbou je v tomto směru nůžkový zahradní párty stan, který v rychlosti sestavení, ale i rozložení, patří mezi nejlepší volbu, jakou můžete udělat. Bohatá nabídka příslušenství navíc vytváří z party stanů plnohodnotný přístřešek pro vaši párty. A už si stačí vybrat jenom velikost a barvu.  

Nahoru