Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nafukovací lehátko do vody, které naleznete v naší nabídce bude stylové, vtipné, realistické i klasické. Vybírat můžete z mnoha různých typů nafukovacích lehátek, která vám zajistí moře pohodlí, zábavy i pozornosti u vody. Tak se ponořte do světa vodních radovánek a vyberte si to nejlepší nafukovací lehátko do vody pro vás.

Nafukovací lehátko do vody, které naleznete v naší nabídce bude stylové, vtipné, realistické i klasické. Vybírat můžete z mnoha různých typů nafukovacích lehátek, která vám zajistí moře pohodlí, zábavy i pozornosti u vody. Tak se ponořte do světa vodních radovánek a vyberte si to nejlepší nafukovací lehátko do vody pro vás.

Celý text
Řadit podle
15 produktů

Lehátko do bazénů

K pobytu u vody nebo u bazénu patří bez diskuze také nějaká ta nafukovací zábava na vodu. Tou největší klasikou je samozřejměnafukovací lehátko. V naší nabídce naleznete jak klasická lehátka do vody, tak i různé vtipné a designové kousky, které zrovna frčí. Mezi hity posledních let bez diskuze patří jistě nafukovací lehátko Pizza, které z vás udělá u vody hvězdu. Chybu také neuděláte s obřími nafukovacími ostrovy, které mívají kolem dvou metrů a bez problémů se na něj vejdou dvě osoby. V naší nabídce je k zakoupení například velký nafukovací jednorožec nebo velký nafukovací plameňák. Ty jistě ocení všechny stylové dívky a dámy.

Se stylovými nafukovacími lehátky budete za hvězdu

Nafukovací lehátka do vody , to už nejsou jen klasické jednobarevné matrace, které známe z dovolených u moře, ale spousta tvarů, barev a velikostí. Navíc k pobytu u vody je takové nafukovací lehátko naprosto nezbytné. Absolutní hit léta, oblíbený u všech celebrit, nutnost zahradních večírků, grilování u bazénu a záruka skvělých fotek, to jsou barevná a vtipná lehátka s fotorealistickým designem, například ve tvaru pizzy, hranolek, ananasů a dalšího ovoce, sladkostí a dalších pochutin. Ať už pořádáte posezení u bazénu nebo se na nějaké chystáte, tato stylová lehátka musíte mít. Designové kousky, díky kterým vás u vody nikdo nepřehlédne a vy budete u vody za hvězdu. Tedy spíše za pizzu. Nebo meloun. Pokud chcete tu pravou letní zábavu, nebojte se být kreativní.

A pokud patříte k těm, co si nepotrpí na okázalost, tak vsaďte na klasická lehátka, třeba s otvory na pití a jiné občerstvení a spokojeně a nerušeně relaxujte. Pro malé i velké pak objevte kouzlo nafukovacích ostrovů ve tvaru jednorožců, plameňáků a dalších tvorů, na kterých se vyřádí celá rodina a sousedé puknou závistí. Máme pro vás široký výběr a to nejen pro stylové dívky, ale i pány se smyslem pro humor.

Klasické nafukovací lehátko na vodu je stále v kurzu

Pokud nepotřebujete žádné módní výstřelky, ale hledáte klasické lehátko na vodu, které především splní primární funkci – tedy možnost, jak pohodlně lenošit na vodní hladině, z naší nabídky si jistě vyberete. Nabízíme totiž klasická nafukovací lehátka na vodu v mnoha různých barevných provedeních a také s různými doplňky, jako jsou různé otvory, opěrky hlavy a další.

Nafukovací lehátka Intex jsou zárukou kvality

S lehátky z naší nabídky můžete mít jistotu, že budete mít odolný produkt, který vydrží a jen tak se nepropíchne. Lehátka Intex jsou totiž kvalitně zpracované, mají dobře lepené švy a jen tak se neprodřou. A pokud by se vám přece jen nějaká ta nehoda stala, v balení naleznete opravnou sadu.

 

 


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru