Potápěčské sady jsou jasnou volbou jako doplněk pro vaši dovolenou. Jedná se o doplněk, který ocení především děti, ale samozřejmě i dospělí. Pokud se vydáváte do zahraničí k moři či oceánu, není nic lepšího, než si užít svět pod mořskou hladinou. V tomto světě nalezneme nádhernou faunu i floru a především je tato činnost skvělou zábavou a odreagováním. Pořiďte si vlastní potapěčskou sadu a přesvědčte se sami.
Děti berou potápění jako příjemnou zábavu a zpestření svých vodních radovánek, zatímco dospělí ho mohou využívat k tomu, aby obdivovali třeba podmořské krásy a podmořský život. Samozřejmě mimo klasických ponorů existuji i druhá, rekreační aktivita, jakou je oblíbené šnorchlování. A k tomu vám plně pomůže potápěčská sada, jakou vám nabízíme v několika velikostních variantách, které jsou vhodné skutečně pro každého.

Co sada obsahuje?

Základem je samozřejmě to nejdůležitější, a tím jsou potápěčské brýle. U nich si můžete být jisti nejenom kvalitou, ale i tím, že vám budou za všech okolností dokonale sedět na obličeji a nehrozí tak vznik jakékoliv netěsnosti. Vše doplňuje také šnorchl, který vám umožní pod vodou pohodlně dýchat, abyste se nemuseli omezovat neustálým zvedáním hlavy nad hladinu. Tím posledním, co potápěčská sada obsahuje, jsou ploutve. Ideální, jak se pod vodní hladinou pohybovat pohodlněji a rychleji.

Jak vybrat tu správnou?

Tím hlavním kritériem výběru je fakt, pro koho je určena. Může se jednat o dospělého, ale stejně tak i o menší, nebo také starší děti. Mimo je důležité hledět i na velikost ploutví, které potápěčská sada obsahuje a které by svou velikostí měli plně odpovídat velikosti nohy, nebo velikosti bot samotného dítěte.

Nahoru