Pokud vlastníte nadzemní bazén, rozhodně si nedokážete představit jeho provoz bez schůdků k tomuto bazénu. Toto příslušenství je nedílnou součástí bazénů, ale v naší nabídce je naleznete i jako samostatné příslušenství za ty nejlepší internetové ceny. Dopřejte sobě i svým hostům pohodlné přístup do vody v horkých letních dnech a zvlažte se kdykoliv jen chcete.
Abyste mohli svůj bazén bez problému využívat, měli byste myslet i na kompletní příslušenství, které je k němu potřeba. Mezi jedno z těch základních patří schůdky do bazénu. Pokud nebyly součástí dodávky samotného bazénu, můžete si je samozřejmě vybrat tímto způsobem, a to jako doplňkový sortiment. Poté už je stačí do vašeho bazénu umístit a dokonalému koupání už zaručeně nic nebrání.

Vyberte správnou výšku

Při výběru byste se měli zaměřit na to nejdůležitější, a tím je samozřejmě jejich výška. Ta by měla plně odpovídat výšce vašeho bazénu. Zatímco delší varianty nemusí být problémem, u těch nižších se zkrátka stane, že k vašemu bazénu nepůjdou umístit. Proto buďte při výběru obezřetní a kupte skutečně takové schůdky k bazénu, které odpovídají jak délkou, tak ideálně i typem právě vaší konstrukce, značce, nebo označení venkovního bazénu.

Montáž je snadná

Před umístěním vás čeká ještě jedna drobnost, a tou je montáž těchto schůdků. Ta dnes není nijak složitýma náročným procesem, jelikož stačí jenom několik pohybů a schůdky mají požadovaný tvar, a tak je stačí umístit a pomocí nich vlézt do nadzemního bazénu. A jelikož je jejich polovina potopená ve vodě, jsou vyráběny z kvalitních materiálů, u kterých nehrozí koroze, ani další negativa spojená s jejich životností.  

Nahoru