Letní horké měsíce mohou být někdy opravdu náročné. Především pokud teploty atakují třicet stupňů. Skvělým řešením této situace je rozhodně bazén na vaší zahradě. Díky bazénu zažijete nejlepší koupání v pohodlí vašeho domova a nemusíte se tak vydávat na koupaliště či venkovní bazény v okolí vašeho bydliště. Vybírejte bazén z různých modelů naší nabídky.
Letní horké měsíce mohou být někdy opravdu náročné. Především pokud teploty atakují třicet stupňů. Skvělým řešením této situace je rozhodně bazén na vaší zahradě. Díky bazénu zažijete nejlepší koupání v pohodlí vašeho domova a nemusíte se tak vydávat na koupaliště či venkovní bazény v okolí vašeho bydliště. Vybírejte bazén z různých modelů naší nabídky.
Celý text
Řadit podle
44 produktů

Nejlepší koupání v Praze (Hawaj - bazény)

V Praze je mnoho koupališť, která nabízejí rozsáhlé prostory s bazény a brouzdališti, a to přírodními i těmi uměle vystavěnými. V letních měsících nabízejí příjemné a intenzivnější sportovní vyžití a opalování a prostor pro celou rodinu i s přáteli, v zimě možnost udržovat si kondici. Kam za tím nejlepším plaváním?

Kam v létě?

Koupaliště Divoká Šárka
Divoká Šárka je právem považována za ráj plavců i otužilců. Voda do koupaliště přitéká ze šáreckého potoka, jedná se proto o přírodní koupání. Areál nabízí dvě koupaliště, brouzdaliště i atrakce pro děti. Dospělí zaplatí za celodenní pobyt 100 korun. Koupání můžete spojit s příjemnou procházkou Divokou Šárkou.

Koupaliště Stírka
Na druhé straně Vltavy, v Kobylisích, se nachází menší příjemné koupaliště s brouzdalištěm pro děti a dalšími doplňkovými sportovními aktivitami. Koupaliště Stírka nabízí také možnost saunování. Sauna i s občerstvením jsou otevřené i mimo plaveckou sezónu.

Vodní nádrž Džbán
Plavání zdarma si můžete užít ve vodní nádrži Džbán, která se nachází na okraji Šáreckého údolí, ovšem pouze z neupravené strany. Na straně, kde se nachází kemp a pláže, včetně té nudistické, se platí vstupné 60 korun. Džbán je zcela přírodním koupalištěm s trochu zakalenější vodou, která je však hygieniky stále hodnocená jako vhodná ke koupání.

Přírodní koupaliště Motol
Pokud vám při koupání záleží na opravdu kvalitní vodě, vyzkoušejte koupání v přírodním koupališti Motol. Za celodenní vstupné 60 korun máte k dispozici 4 100 m2 vodní plochy, atrakce pro děti i širokou nabídku občerstvení.

Koupaliště Petynka
Ani Petynka nesmí v našem výběru chybět. Toto rozsáhlé koupaliště na Praze 6 nabízí bazén s brouzdalištěm, tobogánem a střešní travnatou pláží, která je oblíbená především u milovníků opalování.


I v zimě k venkovnímu bazénu

Aquacentrum Šutka
Dlouho ladem ponechané stavební torzo se nakonec přeci jen proměnilo v moderní a funkční plavecký areál. Velký padesátimetrový bazén nabízí dostatek prostoru pro sportovní plavce, aquacentrum plné vodních atrakcí pak zabaví děti klidně na celý den. Kromě toho jsou v ceně vstupného také dvě páry a za příplatek sauna.

Plavecký areál Podolí
V Podolí je kromě 50metrového plaveckého bazénu, fitness centra, sauny a rehabilitace také venkovní vyhřívaný bazén přístupný celoročně. Ani v zimě tak nemusíte být při plavání zavření, ale užívat si příjemně teplé vody venku.

Plavecký bazén Výstaviště
O tom, že se na pražském Výstavišti skrývá plavecký bazén, mnoho lidí neví. Právě to je ale jeho výhoda. Ačkoli nabízí „pouze" plavání a páru, není zde nikdy přeplněno a vstupné se s velkými aquaparky nedá srovnávat.

Lázně AXA
Také hotel AXA v Praze na Poříčí nabízí příjemné prostředí ke koupání. Platí se zde navíc za minuty, takže čas, který zde strávíte, si můžete rozvrhnout podle sebe. Můžete zde využít jak bazén, tak saunu, páru, solárium, či masáže. Před příchodem si ale nezapomeňte zkontrolovat návštěvní hodiny pro veřejnost, které jsou kratší než otevírací doba pro hosty hotelu AXA.

Nejlevnější plavání? Doma na zahradě

Plavání a pobyt ve vodě je skvělým způsobem, jak se udržet ve formě a zrehabilitovat svaly a klouby po pracovním dni. Není nic lepšího než mít tuto možnost také doma na zahradě. Podívejte se na náš výběr bazénů a příslušenství. Instalace nadzemního bazénu nevyžaduje žádné zásahy do prostoru a umožňuje vychutnat si plavání zdarma a kdykoli.


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru