Každá kočka ke svému životu nutně potřebuje škrabadlo. Neničí pak domácí nábytek a zároveň, nemá příliš dlouhé drápky. Jedná se o nezbytnou součást chovatelských potřeb, pokud je ve vašem domě nebo bytě právě kočka. U nás seženete škrabadla levně, za dobrou kvalitu a o různých velikostí. Vaše kočka si to zamiluje.

Každá kočka ke svému životu nutně potřebuje škrabadlo. Neničí pak domácí nábytek a zároveň, nemá příliš dlouhé drápky. Jedná se o nezbytnou součást chovatelských potřeb, pokud je ve vašem domě nebo bytě právě kočka. U nás seženete škrabadla levně, za dobrou kvalitu a o různých velikostí. Vaše kočka si to zamiluje.

Celý text
Řadit podle
24 produktů

Každá kočka samozřejmě má své potřeby, mezi které patří i nezbytné škrábání. Pokud nemáte zájem na tom, aby byl nábytek ve vašem bytě kompletně poničen, jsou správnou cestou škrabadla pro kočky. Díky nim kočku naučíme škrábat jenom na vymezeném místě, tedy pouze na daném škrabadle. Bude tak spokojena nejenom ona, ale samozřejmě budeme plně spokojeni také my. Vyhovíme tak jejím přirozeným pudům a zároveň budeme mít jistotou spokojeného soužití nás obou.

Nejenom pro broušení drápků

Škrabadla pro kočky jsou samozřejmě primárně určena k broušení jejich drápků, což je v životě každé kočky pravidelný a stále opakovaný proces. To ale není ten jediný důvod, proč škrabadlo, nebo-li kočíčí strom odpočívadlo pro kočky, z kategorie chovatelských potřeb , pořídit. Může se totiž stát i místem, kde kočka zanechává své pachové stopy a vymezuje si tak své teritorium. Přesně si tedy vyznačí místo, které patří jenom jí. A jelikož se jedná právě o škrabadlo, je jasné, že ji budete v tomto směru plně respektovat.

Široký výběr možností

Vybrat si to správné škrabadlo rozhodně není složité. Nabízíme vám široké možnosti výběru, od drobných škrabadel, až po taková kočičí škrabadla, která poskytnou vaší kočce možnost odpočinku, nebo pro ni vytvoří dokonalé útočiště. A to vše s jistotou nejenom nízkých cen, ale také dobré skladové dostupnosti.

Škrabadla pro kočky by měly nabídnout trojici hlavních vlastností

Pokud vybíráte škrabadla pro kočky, je třeba zaměřit se na jejich vlastnosti. Tedy na to, co by měly primárně umět a co by měly nabídnout. Určitě je nutné to, aby škrabadla pro kočky nabídla hned trojici důležitých věcí, kterými jsou tyto konkrétní:

 • Místo, kam se kočka schová
 • Místo, kde bude lenošit
 • Místo, kde si bude škrábat drápky
   
 • Správný výběr by měl být spojený i s tím, kolik koček chcete v domácnosti mít. Pokud více než jednu, přizpůsobte tomu výběr škrabadel z našich chovatelských potřeb . A to tím způsobem, aby každá kočka měla dostatek prostoru pro sebe samotnou. Tedy aby mohla odpočívat na vyvýšené ploše, nebo se mohla schovat do improvizovaného domečku, kterých může být součástí těch největších škrabadel hned několik.
   

  Existují různá provedení i velikosti

  Na první pohled mohou škrabadla pro kočky vypadat doslova jako překážkové dráhy. I to je důvod, proč je kočky vyhledávají a jsou u nich tak oblíbené. Různých provedení je na několik desítek. Nabízíme i různé produkty v akci. Vyberte takové, které se bude líbit vám, nebo takové, které se svými rozměry bez problémů vejde právě do prostoru, kam chcete škrabadlo umístit. Stejně tak můžete vybírat i levnější škrabadla pro kočky podle toho, jak jsou velká. Dnes je na trhu celá řada možností, pokud jde o jejich velikosti. Některé mohou být nižší, jiné mohou být doslova až ke stropu. I zde zohledněte počet koček ve vaší domácnosti, stejně jako zohledněte i to, jak vysoké máte stropy, ať máte jistotu, že se vám domů škrabadlo vejde.

 

 


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru