Bazény s pískovou filtrací, to jsou bazény s křišťálově čistou vodou bez starostí. V naší nabídce naleznete široký výběr modelů nadzemních bazénů s pískovou filtrací od výrobců Intex a Bestway. Naše bazény pískovou filtrací jsou zárukou kvality, které vám zajistí perfektně čistou vodu po celou sezónu a vy si tak můžete v klidu užívat léto u vody v soukromí vaší zahrady.

Bazény s pískovou filtrací, to jsou bazény s křišťálově čistou vodou bez starostí. V naší nabídce naleznete široký výběr modelů nadzemních bazénů s pískovou filtrací od výrobců Intex a Bestway. Naše bazény pískovou filtrací jsou zárukou kvality, které vám zajistí perfektně čistou vodu po celou sezónu a vy si tak můžete v klidu užívat léto u vody v soukromí vaší zahrady.

Celý text
Řadit podle
21 produktů

Co ne nezbytnou součástí každého bazénu, to je logicky jeho filtrace, která pomáhá udržovat dokonale čistou vodu. Dnes ale není důvod, aby se právě ona, a samotný bazén kupoval zvlášť, jelikož obojí lze pořídit ve výhodném setu, který vám aktuálně nabízíme. Samozřejmostí je, že v tomto ohledu máme k dispozici bazény hned několika různých provedení, a to od těch plastových, přes další možnosti, jako je třeba nafukovací bazén s filtrací, který nadzemní varianty také zahrnují.

Písková filtrace je špičkou na trhu

Součástí všech dostupných modelů je samozřejmě filtrace písková, která je dnes na trhu špičkou v oblasti udržování čistoty vody. A tak si lze < b>bazén s pískovou filtrací pořídit nejenom v cenově výhodnějším setu, ale budete mít jistotu, že filtrace je nejenom plně kompatibilní s daným modelem, ale svým výkonem zvládne vodu perfektně vyčistit. A tak se nadzemní bazény s pískovou filtrací stanou variantou, jak si užívat dokonalých vodních radovánek.

Vybírejte podle vašich potřeb

V tomto směru vám nabízíme zahradní bazény s pískovou filtrací jak standardní kruhové v různých průměrech, tak samozřejmě i obdélníkové. To vše ve variantách pro každého, a to ať už potřebuje bazén s filtrací zaměřený na dlouhou životnost, velikost, nebo i příznivou cenu.

Hlavní výhoda bazénů s pískovou filtrací

Mezi nevětší výhodu bazénů s pískovou filtrací je velmi snadná údržba bazénové vody. Písková filtrace vám totiž zajistí křišťálově čistou vodu bez námahy a starostí s čistěním samotné filtrace. Filtrační písek je třeba totiž měnit přibližně jednou za dva roky. Navíc námi nabízené bazény mají pískové filtrace, do kterých se může místo písku použít filtrační sklo, které vydrží ve filtraci ještě déle. Oproti tomu běžné filtrační vložky pro kartušové filtrace je třeba měnit každých 2 – 6 týdnů a ještě je během používání pravidelně čistit vodou.

Jaké nejlevnější bazény s pískovou filtrací existují?

Jestliže hledáte kvalitní bazén, který by měl mít pískovou filtraci a zároveň se chcete vejít do omezeného rozpočtu, rozhodně zvažte Kruhový bazén Intex Ultra Frame s pískovou filtrací. Tento model, který můžete také nalézt pod označením Ohio, je totiž zárukou kvality díky své pevné konstrukci a velmi odolné plachtě. Stejně tak je i dodávaná písková filtrace k bazénu vysoce kvalitní. To vše za velmi příznivou cenou, která je u nás často ta nejlepší na trhu v ČR. A pokud byste potřebovali bazén s pískovou filtrací na splátky, tak i toto není u nás problém zajistit.

Široký výběr rozměrů i konstrukcí

V naší nabídce nadzemních bazénů s filtrací si každý najde ten pravý bazén přesně podle jeho přestav. Nabízíme totiž modely od různých výrobců a s rozdílnými typy konstrukce. Hitem jsou například obdélníkové bazény s pískovou fitrací Intex Ultra Frame, které uspokojí každého plavce. Tyto bazény jsou dostupné i v menším provedení kruhových bazénů. Pro ty, kteří by rádi bazén s pevnou stěnou s pískovou filtrací, můžeme nabídnout modely Hydrium od výrobce nadzemních bazénů Bestway. Všechny bazény s pískovou filtrací jsou samozřejmě dodávané včetně veškerého příslušenství tak, abyste si mohli užívat léto u bazénu bez starostí.

www.hawaj.cz/bazeny.html


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru