Máte rádi svou vlastní pohodu a neradi chodíte na přeplněná koupaliště? Pořiďte si nafukovací bazén Intex s pískovou filtrací. Jedná se o finančně velmi výhodnou variantu, která vás potěší a navíc vám dodá pocit absolutní relaxace a pohody na vaší zahradě. Písková filtrace je skvělým doplňkem bazénu, ve kterém chcete mít tu nejčistší vodu. Navštivte naší nabídku!
Pro zvolenou kombinaci fitrů nebyly nalezeny žádné položky.
Bez bazénové filtrace se dnes při provozu žádného bazénu neobejdeme. Tou nejlepší, která v tomto směru existuje, je zcela určitě písková filtrace. Ta má velmi dobrý čistící výkon, ale je také velmi nenáročná na údržbu. Díky tomu tak bude každý zahradní bazén dokonale čistý, a ideální ke koupání. Kromě toho, že může být filtrace koupena zvlášť, jsou výhodnou možností i bazénové sety.

Nafukovací bazény patří mezi nejoblíbenější

Nejenom pro svou cenu, ale hlavně pro velmi snadné použití. To totiž nabídnou nafukovací bazény Intex. Ty mají unikátní konstrukci, kdy stačí pouze nafouknout obvodový lem, a dále už bazén napustit vodou. Takto jednoduše je nafukovací bazén Intex připraven ke koupání. Samozřejmostí navíc je, že ho lze zakoupit v mnoha velikostech, ale také tvarech. Nejsou tak nutností pouze nafukovací kruhové bazény, ale i oválné bazény.

Kvalita je samozřejmostí

Čím se poté mohou nafukovací bazény Intex s pískovou filtrací pyšnit celkově, to je kvalita. U bazénu z hlediska materiálu, a u filtrace přibývá ještě navíc kvalita z hlediska výkonu. Navíc nafukovací bazén Intex s pískovou filtrací v jednom setu potěší i nižší cenou. A to je jedno skutečně velké plus, které ocení každý, kdo touží po vlastním bazénu.

Nahoru