x

💣 Nejlevněji v ČR! Výprodeje až 70 % 💣

💣 Nejlevněji v ČR! Výprodeje až 70 % 💣

V dnešní době je součástí mnoha zahrad už i bazén, který vůbec není nedostupnou komoditou, jak tomu bylo dříve. Tou nejlepší možnou variantou z hlediska ceny a dostupnosti jsou samozřejmě nadzemní bazény. Ty už dnes nevyžadují odbornou montáž a zahradní bazén si užije celá rodina. Jedná se o jednu z nejdostupnějších variant na našem trhu, tak proč ji nemít?

V dnešní době je součástí mnoha zahrad už i bazén, který vůbec není nedostupnou komoditou, jak tomu bylo dříve. Tou nejlepší možnou variantou z hlediska ceny a dostupnosti jsou samozřejmě nadzemní bazény. Ty už dnes nevyžadují odbornou montáž a zahradní bazén si užije celá rodina. Jedná se o jednu z nejdostupnějších variant na našem trhu, tak proč ji nemít?

Celý text
Řadit podle
137 produktů

Uvažujete o koupi bazénu?

V současné době máte na výběr nespočet variant. Nejlepší možností, co se týče ceny a instalace, jsou nadzemní bazény. Ať už máte velkou zahradu nebo malý dvorek, u nás si vyberete bazén podle svých představ. Vlastní bazén můžete využívat během sezóny kdykoli chcete, stejně tak může sloužit pro aktivní trávení volného času vašich dětí, díky tomu se celá rodina udrží v kondici. A pokud chcete domácí bazén doplnit o ještě větší porci zábavy a sportovního vyžití, přečtěte si náš výběr toho nejlepšího koupání v Praze a tipy na to, jak vybrat vhodný bazén.

Bazén je ideální i do malého prostoru

Pokud vaše zahrada přímo neoplývá prostorem, rozhodně to nemusí být problém, jelikož současné zahradní bazény o kruhovém průměru pohodlně umístíte i na zahradu o pár desítkách metrů čtverečných. A všude tam poskytnou zábavu nejenom vám, ale samozřejmě také hlavně vašim dětem. Ideální volbou, pokud venkovní bazény kupujete, je vsadit na zastřešení, popřípadě i filtraci. Bez toho se dnes venkovní bazén málokdy obejde.

Jak vybrat správný bazén?

Před koupí bazénu je důležité si ujasnit, kolik lidí jej bude využívat a jak často? Podle toho vybírejte jeho velikost a následně také filtraci, která udržuje bazén v perfektním stavu během celé sezóny. Pokud máte k dispozici menší prostory, doporučujeme nafukovací nadzemní bazény, se kterými můžete jednoduše manipulovat. Ty nejmenší nepotřebují ani filtraci, větší vyžadují buď kartušovou filtrací nebo pískovou filtrací.

Pokud máte více prostoru, využijte jej k umístění kulatého nebo obdélníkového nadzemního bazénu s extra pevnou antikorozní konstrukcí. Tento typ bazénu u nás zakoupíte ve výhodném balení s filtrací i schůdky v akci. Pokud jej budete pravidelně udržovat, vydrží vám napořád.
Bazén je dlouhodobá investice a k jeho koupi byste tak měli přistupovat. Důkladně si prostor na bazén přeměřte a myslete dopředu – brouzdaliště může být pro děti vhodné nyní, ale až vyrostou, nebude stačit nikomu. Ideální hloubka pro plavání a případné skákání do vody je 1,5 metru, ale už při hloubce 1,2 metrů si zaplavete pohodlně a voda se navíc rychleji prohřeje.

Kam bazén umístit?

  • Pro umístění bazénu byste měli volit prostor, kam svítí během dne slunce nejvíce. Ušetříte tak za ohřev vody a sami si budete moci užívat v bazénu i na lehátku sluníčka a opalování.
  • V blízkosti by také mělo být stinné místo, abyste se v případě velkých letních veder vyhnuli úpalu.
  • Při umisťování bazénu myslete na prostor pro prvky, které vám poskytnou u bazénu dostatek soukromí jako například živý plot apod.

  •  

Které doplňky zvolit?

Samotný provoz bazénu se běžně neobejde také bez filtracekrycí plachty, bazénové chemie, případně dalšího příslušenství . Pokud pro bazén nemáte dostatečně prosluněné prostranství, problém snadno vyřešíte solárním ohřevem či solární plachtou .

Bazénová filtrace udrží vodu čistou

Samozřejmě ne vždy musíte kupovat dané prvky zvlášť, jelikož bazén s filtrací je variantou, jak vše koupit v jednom balení. Budete tak mít jistotu, že vaše voda bude vždy čistá, a dané venkovní bazény, ať už jakéhokoliv typu, budou vždy perfektně sloužit během celé sezony.
Pokud si nejste jisti, který bazén je vhodný na vaši zahradu, obraťte se na naše specialisty, kteří vám rádi s výběrem pomohou. Můžete u nás také vybírat speciálně bazény v akci, kterých máme dostatek a snažíme se sortiment produktů stále inovovat a vylepšovat podle vašich požadavků.


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
15 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru