+ Dárek zdarma
Bazén Intex Hawai 4,57 x 1,22 m | kompletset s kartušovou filtrací
Nejnižší cena v ČR  Bazén včetně příslušenství a kartušové filtrace  Objem vody 16.805l při 90% napuštění

13 000 Kč
Bazén Intex Hawai 4,57 x 1,22 m | bez filtrace
Rozměry 457 x 122 cm  Rozměry 457 x 122 cm  Objem vody 16.805l při 90% napuštění  Bazén bez filtrace a příslušenství

10 000 Kč
Vsaďte na dokonalou kvalitu, kterou se mohou nadzemní bazény Havaj pyšnit. Právě to je totiž tím hlavním, čím si dané modely získávají stále více zákazníků, kteří kvalitní bazény hledají. S celkovou kvalitou souvisí ale i to, že nadzemní bazén Havaj umožní i velmi rychlé sestavení i napuštění, kdy je připraven ke koupání již za 45 minut. To vše s ohledem na to, aby byl daný bazén pevný, bezpečný a vydržel i náročnější používání.

Kvalitní materiály jsou základ


Důvodem, proč jsou právě tyto nadzemní bazény tak oblíbené a vyhledávané je také to, že používají prvotřídní materiály. Čím se mohou bazény Havaj pyšnit, to jsou třeba i pevné kovové vzpěry, nebo stěny z velmi odolného PVC materiálu. Ideální volba pro toho, kdo hledá zahradní bazén, který by mu sloužil i dlouhá léta, a to bez jakýchkoliv poškození.

Vyberte si z několika velikostí


Samozřejmě čím se bazény Hawaj mohou také pyšnit, to je i bohatý výběr. V tomto ohledu si můžete vybrat přesně takový nadzemní bazén, který bude vašim potřebám vyhovovat. A to co do množství členů rodiny, tak s ohledem i na velikost vaší zahrady, kam díky svému kruhovému tvaru perfektně zapadne, a to i na dispozičně omezené plochy. A to bez nutnosti jakýchkoliv náročných terénních úprav.