x
Řadit podle
45 produktů

Elektřina je dobrým pomocníkem, ale zlým pánem. Už od útlého věku je třeba učit děti, že si mají dát pozor na zásuvky. To ale neznamená, že by se nedala využít k zajímavé hře. Máme na mysli elektřinu, která však bude bezpečná. S tou dnes pracují hlavně elektronické stavebnice, které jsou jistotou, že se vaše dítě pobaví a nic se mu nestane. Jsou zde totiž využívány výhradně jenom baterie, a tak se zde zaručeně není čehokoliv obávat. Tím si buďte jisti.

Moderní elektronické stavebnice jsou vhodné pro starší děti

Ty mladší možná nebudou stavebnicím zase až tolik rozumět. Pro ty starší se ale může jednat o velmi dobrý a zajímavý dárek. I když cílovou skupinou jsou především chlapci, nemusí to nutně znamenat, že by se elektronické stavebnice nemohly hodit také malým slečnám. Neváhejte a prohlédněte si sortiment.

Dokonalá vzdělávací hračka

Nejenom, že dítě na několik dlouhých hodin zaujmou. Nezapomínejte také na to, že se při hře učí. Jak v tom, že snaží vytvořit něco zajímavého, tak i proto, že se učí, jak elektřina rozumí. To může být důležité při jejich studiu, kdy díky takovým hračkám bez jakýchkoliv problémů zvládnou látku, která se bude probírat v hodině fyziky. Právě to je obor, který je s elektřinou přímo spojován.


Nahoru