Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Zdá se vám, že je kolem vás jenom samý plast? Rozhodně tomu tak není. Podívejte se na naši nabídku a sami přesně uvidíte, že existují také dřevěné hračky. Možná zavzpomínáte na to, že jste si právě s takovými hračkami hráli i vy sami. A nyní si s takovými hračkami, z dřevěného materiálu, bude moci hrát také váš potomek.

Zdá se vám, že je kolem vás jenom samý plast? Rozhodně tomu tak není. Podívejte se na naši nabídku a sami přesně uvidíte, že existují také dřevěné hračky. Možná zavzpomínáte na to, že jste si právě s takovými hračkami hráli i vy sami. A nyní si s takovými hračkami, z dřevěného materiálu, bude moci hrát také váš potomek.

Celý text

Dřevěné hračky pro nejmenší

Jestli má něco historii, tak to jsou právě dřevěné hračky. Ještě dávno předtím, než lidé věděli, co je plast, mělo každé dítě hračky ze dřeva. Obliba těchto hraček v současné době neklesá, je stále v kurzu, ne-li na vzestupu. Rodiče cení nejen přírodní materiály a menší ekologickou stopu, ale také jejich oblibu u dětí a v neposlední řadě také jejich cenu. Dřevěné didaktické hračky pro nejmenší děti jsou jednoznačně jedny z nejpopulárnějších dárků. Díky nim vaše drobotiny mohou objevovat svět, procvičovat jemnou motoriku.

Hračky od českých výrobců

Výroba dřevěných hraček má v Čechách tradici. Proto v naší nabídce naleznete především dřevěné hračky od českých výrobců. Ať už se jedná o značky Bino, Woody nebo Detoa, z naší nabídky si jistě vybere každý, mimo didaktických hraček nabízíme například autíčka ze dřeva. Samozřejmostí jsou také dřevěné hračky pro větší děti. Z hraček pro kluky nabízíme například velmi oblíbené vláčkodráhy, které vašim dětem poskytnou nekonečnou zábavu. Dřevěné hračky pro holky zastupují například dětské kuchyňky a domečky pro panenky. Ať už budete vybírat jakoukoliv dřevěnou hračku z našeho sortimentu, tak jistě uděláte vašim dětem radost.

Dřevěné hračky nabízejí celou řadu různorodých možností

Nezapomínejme na to, že dřevěné hračky se dnes nabízejí v celé řady různorodých typů a možností. Můžete tak vybrat přesně takové, které se budou líbit vám, ale i vašim dětem. Pokud se podíváme na hlavní dělení dřevěných hraček, je rozhodně takové:

 

Pomáhají vzdělávat

I když se to na první pohled nemusí zdát, tak dřevěné hračky mohou mít vliv i na rozvoj vašeho dítěte. Existuje i samostatná kategorie didaktických dřevěných hraček, díky kterým se vaše dítě může zdělávat. Jsou zaměřeny třeba na rozeznávání různých tvarů. Vzdělat ale může třeba i klasická stavebnice. A to proto, že podporuje rozvoj fantazie, stejně jako dokáže výrazným způsobem podporovat také motorické funkce.

Dřevo zaujme svou kvalitou

Nezapomínejme také na fakt, že důvodem, proč si pořídit právě dřevěné hračky, je rozhodně celková jejich kvalita. To znamená hlavně jistotu odolnosti i při každodenním a ne příliš šetrném hraní. Zatímco plast by nevydržel, dřevo nemá jakýkoliv problém. S ním také souvisí i to, že u dřevěných hraček je jistota dlouhé životnosti. Může si s nimi hrát vaše první dítě, může si s nimi hrát i vaše druhé dítě, a pokud je ještě schováte, tak je můžete dát třeba i vašim vnoučatům.

Přírodní materiál

Také nepatříte mezi příznivce plastu, který může být v některých formách i zdravý škodlivý? I to je důvod, proč vsadit na dřevo. Jedná se o matriál přírodní a tedy nezávadný. Navíc nezapomínejte na to, že dřevo je takzvaným obnovitelným zdrojem.

 

 


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru