Novinka
Zahradní houpačka G21 pro 1 dítě
  kvalitní zahradní houpačka pro 1 dítě  nejvyšší standard bezpečnosti

2 490 Kč
Doprava zdarma Novinka
Zahradní houpačka G21 pro 2 děti
  kvalitní zahradní houpačka pro 2 děti  nejvyšší standard bezpečnosti

2 999 Kč
Novinka
Zahradní skluzavka G21
  kvalitní zahradní sluzavka  nejvyšší standard bezpečnosti

1 999 Kč
Novinka
Kotva G21 pro houpačku
  pro ukotvení houpaček G21 do země

Doručujeme
do 24 H
11 let
na trhu
Vše skladem
Certifikovaný
eshop
Nejnižší ceny
Hledáte možnosti, jak vaše dítě udržet venku na čerstvém vzduchu a dopřát mu široké možností zábavy? Potom nedělejte kompromisy a vsaďte na kvalitní houpačky, které vám nabízíme. Díky nim vašemu dítěti nejenom dopřejete neutuchající radost, ale zároveň ho budete moci mít neustále na očích, jelikož bude vždy v bezpečí vaší zahrady. A tak jakmile se umoudří počasí, bude moci ihned vyběhnout a užívat si radosti spojené s tím, co houpačka nabídne.

Stoprocentní bezpečnost houpaček je zaručenaPři nákupu si můžete být jako naši zákazníci jisti tím, že za všech okolností kupujete opravdu špičkovou kvalitu, která vás nezklame. To je dáno nejenom materiálem, ale také jeho zpracováním, což zaručuje pevnost, nosnost i stabilitu. I váš potomek tak bude za všech okolností v naprostém bezpečí. I to je důvod, proč zvolit právě naše houpačky.

Široký sortiment a nízké cenyPokud hledáte opravdu bohatý výběr variant, potom věřte, že naše houpačky jsou tou správnou volbou, jaká vás nezklame. Nejenom, že můžete vybírat z variant pro jedno i více dětí, ale stejně tak můžete vybírat z provedení s ohledem na věk dítěte, ale i použité materiály. Navíc vše s jistotou velmi nízkých cen, které nadchnou i vás. Stačí si jenom vybrat konkrétní model.