Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Čluny a lodní motory v naší nabídce za ty nejlepší ceny. Vysoká kvalita, moderní design, široká nabídka. Pokud se chystáte zažít letní dobrodružství na vodě, nebo jste nadšený rybář, pak vám naše čluny budou jistě ideálním společníkem.

Čluny a lodní motory v naší nabídce za ty nejlepší ceny. Vysoká kvalita, moderní design, široká nabídka. Pokud se chystáte zažít letní dobrodružství na vodě, nebo jste nadšený rybář, pak vám naše čluny budou jistě ideálním společníkem.

Celý text
Řadit podle
52 produktů

Vyrážíte na dovolenou k vodě, nebo jste vášnivým rybářem, který je u vody neustále? Potom jsou skvělou volbou nafukovací čluny, díky kterým můžete pohodlně brázdit vodní hladinu jezer, rybníků, nebo i přehradních nádrží. V tomto ohledu vás naše čluny rozhodně nezklamou, a to ať už zvolíte jednodušší variantu s pádly, nebo profesionálnější motorový člun. V obou případech vás ale gumové čluny určitě nadchnou svou kvalitou, ale také bezpečností.

Široké možnosti použití jsou samozřejmostí

Jak jsme již zmínili náš člun je ideální pro celou rodinu, ale i pro rybáře. Navíc jeho převoz doslova kamkoliv není žádným problémem. Stejně tak jeho uložení doma. Jakmile jsou totiž čluny vyfouknuty a složeny, nezaberou téměř žádné místo, a přitom jsou vždy připraveny k opětovnému použití. V tomto ohledu ale oceníte i to, že plavidlo má velmi nízkou hmotnost, a tak ho mohou k vodní hladině přenést i vaše děti.

Vyberte si z naší bohaté nabídky

V souvislosti s variantami vám samozřejmě nabízíme široké možnosti, kdy jedny z nejkvalitnějších jsou rozhodně člun Intex, které potěší hlavně kvalitou použitých materiálů. Díky tomu se tyto gumové čluny mohou stát alternativou k mnoha běžným lodím, které z vodních hladin jistě znáte i vy sami.

Člun s motorem lusknutím prstu

Volba mezi gumovým nafukovacím člunem s pádly anebo motorovým nafukovacím člunem je velmi jednoduchá. K našim člunům Intex dostanete v setu dvě pádla a pumpu, díky které celý člun nafouknete během pár minut. Pak už je jen Vaší volbou, zda-li zdokonalíte jízdu v člunu motorem, nebo si vychutnáte klid při pádlování.
Čluny Intex jsou navrženy s úchyty na držák motoru, který naleznete v nabídce společně s elektromotory. Instalace těchto elektromotorů je velice snadná a rychlá.

Rybáři využijí potenciál nafukovacích člunů naplno

Čluny značky Intex ze serie Seahwak, Mariner a Excursion jsou navrženy tak, aby vyšly vstříc všem rybářům. Díky gumovým držákům prutů, které jsou umístěny na horních stranách člunů, mohou všichni rybáři pohodlně usednout do člunu a užívat si chvilku relaxace, která neodmyslitelně patří k rybaření.
Výhodou profesionálních člunů jsou jejich velké rozměry v nafouknutém stavu. Tato vlastnost zaručuje dostatek místa v člunu pro veškeré náčiní potřebné k ulovení vytouženého úlovku z vodního světa.

Počet osob a pohodlí

Základní volbou při koupi člunu je pro kolik osob má být? Jako každá loď, tak i člun má maximální nosnost, kterou nedoporučujeme překračovat z důvodu bezpečnosti. V naší nabídce jsou k dispozici od maximální nosnosti 70kg, až do 455kg.
Pohodlí ve člunech zajišťují nafukovací sedáky, které lze samovolně sundat. Sedáky jsou z příjemného materiálu a lze je lehce dát na jakékoliv místo na lodi. Specialitou serie Excursion jsou sedáky s opěrkou. Díky těmto opěrkám se stává z nafukovacícho člunu komfortní plavidlo, se 4 držadly rybářský prutů, pro ty nejlepší zážitky.


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru