Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Sedět na barových židlích už nemusíte jenom ve vašem oblíbeném baru. Sedět na nich můžete i u vás doma. Barové pulty jsou stále populárnější v moderních domech, nebo bytech. A k nim se nepochybně hodí i kvalitní barové židličky. Udělejte si pohodlí, protože nabízíme i různé barevné kombinace.

Sedět na barových židlích už nemusíte jenom ve vašem oblíbeném baru. Sedět na nich můžete i u vás doma. Barové pulty jsou stále populárnější v moderních domech, nebo bytech. A k nim se nepochybně hodí i kvalitní barové židličky. Udělejte si pohodlí, protože nabízíme i různé barevné kombinace.

Celý text
Řadit podle
126 produktů

Barové židle do kuchyně

Co je dnes součástí mnoha moderních kuchyní? Především barové pulty, ke kterým se dokonale hodí barové židle. A právě stylová barová židle je možností, jak být v kontaktu s vašimi hosty a rodinou, a zároveň připravovat jídlo. Navíc jsou barové židle do kuchyně rozhodně i stylovým doplňkem, které se do této místnosti perfektně hodí. Stačí si z naší nabídky vybrat vždy tu pravou. Čím ale rozhodně nic nezkazíte, to je třeba kovová barová židle . Nejprodávanější židličky jsou ve dvou kombinacích, a to buď černé barové židle anebo bílé barové židle. Kromě barových židlí si do své kuchyně či jídelny můžete vybrat také klasické jídelní židle.

Zvolte nejoblíbenější barvy

Se stylem ale souvisí i barva. Pokud dnes něco jasně vede, je to určitě tradiční barová židle bílá. Vsadit ale lze i na odvážnější kombinaci, kterou nabídne barová židle zelená . A celkový efekt vaší kuchyně tak bude dokonalý. Obě varianty koupíte i u nás, a to i pokud hledáte levné barové židle, která však nijak nezaostávají v kvalitě.

Jakou barvou nic nezkazíte?

Mějte na paměti, že barová židle do kuchyně by měla s celým nádechem i dobře korespondovat. Ne vždy je to ale nutné. Symbolem elegance může být i barová židle černá , která se hodí doslova do všech typů a barevných variant kuchyní. Právě taková židle barová rozhodně má své místo v moderních bytech. V tradičních kuchyních zase skvěle ladí barová židle plastová , která klade důraz na přírodní materiály. Jak a podle čeho vybrat ty pravé? Rozhoduje hned trojice klíčových věcí, kterými jsou tyto:

  • Provedení
  • Vzhled a barva
  • Materiál
     

Barové židle mohou být vyrobeny z různých materiálů

Pokud se podíváme na možnosti materiálů, je výběr opravdu celkem rozmanitý a rozhodně zajímavý. Pokud jde o klasiku, není problém pořídit si barové židle ze dřeva. Tento přírodní materiál zaujme svým vzhledem, ale i kvalitou, nebo odolností. Hitem se ale stávají i modernější řešení. Nejčastěji potom v provedení, které kombinuje kov a také plast. Dokonalá volba hlavně do moderních interiérů. Právě sem se dané kombinace materiálů dostávají stále více a tak je lidé hledají i ve chvíli, když do svého interiéru kupují takzvané barovky. Když už jsme u interiéru, tak nesmíme zapomínat na konferenční židle, které se budou skvěle hodit do Vašich obývacích pokojů.

Židle zaujme na první pohled

Obvykle platí, že dřevěné provedení je jednodušší. Když ale zvolíte kombinaci plastu, může to znamenat fakt, že barová židle zaujme na první pohled. V moderních interiérech jsou velkým hitem pestré barvy. Dané sedění tak může být v barvách, jako je třeba žlutá, červená, modrá, stejně jako třeba zelená. Kdo miluje pestré barvy a má spíše nadčasově laděný interiér, ten s tímto řešením vedle zaručeně nešlápne.

I stylová provedení

Je to právě plastová varianta, která dokáže být spojena i se stylovým provedením. Opět platí, že dřevěná barová židle vypadá standardně, jako zvětšenina židle běžné. Pokud ale mluvíme o řešení z plastu, nejsou ničím neobvyklým různé netradiční a zajímavé tvary. Ty se nepodepisují jenom na celkově unikátním vzhledu židle. Mohou přispívat třeba k celkové pohodlnosti, jelikož je část pro sezení vyráběna jak s ohledem na design, tak na to, aby zajistila maximální pohodlnost sezení.


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru