Míček na fotbálek 31 mm 1 ks

  originální design jako fotbalový míč

Skladem Hawaj – můžete mít již 24.07. Objednáte do pondělí do 13 hod., doručíme 24.07.
Již dávno nejsou výsadou různých restaurací a barů, nebo veřejných kluboven. Dnes už není problémem pořídit si stolní fotbálky i domů. A že je jejich výběr skutečně obrovský, o tom se můžete sami přesvědčit. Nabízíme Vám tak možnost vybrat si z klasických možností, ale stejně tak i z fotbálků, které jsou určeny jenom pro dva hráče. Vybírat ale můžete i z různých provedení, a to co do velikosti, tak i do výšky, nebo použitého materiálu. Výjimkou nejsou ani stolní fotbálky pro děti, které jsou ideální do všech dětských pokojů.

Zábava na dlouhé hodiny

Že není stolní fotbálek určený výhradně dětem, samozřejmě dokazuje i fakt, že to byli dospělí, které začal tento druh sportu bavit jako první. Dnes se tak stává i vyhledávanou součástí třeba mnoha pracovišť, kde slouží zaměstnancům k odreagování. Stejně tak dobře ale může posloužit i Vám. A to pokud si stolní fotbálky pořídíte domů, a to na hraní s rodinou, nebo se svými přáteli.

Nízké ceny Vás překvapí

I když dodáváme stolní fotbaly prvotřídní kvality, můžeme si dovolit nabídnout Vám je za velmi příznivé ceny. Díky tomu se investice do něho skutečně vyplatí, jelikož jakmile bude stát u Vás doma, můžete na něm hrát zcela zdarma. A tak stačí sezvat své přátele a uspořádat první turnaj.