Znát ho můžete například z různých barů a jiných podobně zaměřených podniků. To ale neznamená, že byste si stolní fotbal nemohli zahrát také u sebe doma. V dnešní době není nic snadnějšího, než si pořídit tento stolní fotbal a s přáteli si užít neopakovatelné zážitky plné zábavy a vzrušení. V naší nabídce vás ohromí nejeden kousek.

Znát ho můžete například z různých barů a jiných podobně zaměřených podniků. To ale neznamená, že byste si stolní fotbal nemohli zahrát také u sebe doma. V dnešní době není nic snadnějšího, než si pořídit tento stolní fotbal a s přáteli si užít neopakovatelné zážitky plné zábavy a vzrušení. V naší nabídce vás ohromí nejeden kousek.

Celý text
Řadit podle
0 produktů
Pro zvolenou kombinaci fitrů nebyly nalezeny žádné položky.

Oblíbená kratochvíle nejenom v barech, ale třeba taky na pracovištích, nebo u vás doma. Tak přesně to je stolní fotbal, který je oblíbený skutečně po celém světě, a požadavku zahrát si stolní fotbálek pro děti odolá jenom málokdo. Tuto možnost však díky naší nabídce budete mít i vy, a to třeba u vás doma. Ideální šance k tomu, jak obvolat své kamarády a pozvat je třeba na malý zábavný turnaj.

Vyberte si z celé řady modelů

Samozřejmě součástí nabídky není pouze jeden typ, jelikož možností je po celém světě mnoho, a tak i my vám nabízíme stolní fotbal pro děti hned v několika různých variantách, které vás zaručeně zajmou. Stačí si poté vybrat tu pravou a už si užívat dokonalé zábavy, a to kdykoliv jenom budete chtít. A to se svou rodinou, ale i přáteli. Navíc naučit se fotbal stolní rozhodně není nic složitého a náročného, jelikož to zvládne opravdu každý.

Potěšte i své děti

Fotbálek ale rozhodně není jenom kratochvíle pro dospělé, jelikož si mohou samozřejmě zahrát i děti. Těm menším přijde vhod konkrétní stolní fotbal pro děti, který je právě konkrétně uzpůsoben jejich nižšímu vzrůstu. Hledáte-li tedy ideální dárek pro své potomky, věřte, že pokud dětský stolní fotbálek zvolíte, rozhodně dárkem, namísto hračky, potěšíte, a to třeba i na několik dlouhých let dopředu.

Stolní fotbal je pro děti i dospělé

Je jedno, zda si ho chcete pořídit sobě, nebo ho chcete pořídit svým dětem. Stolní fotbal přináší zábavu pro obě skupiny. Dospělí se mohou pobavit třeba se svými přáteli na různých party. Děti zase mohou hrát se svými sourozenci, nebo se svými kamarády, které si pozvou k vám domů, a to za účelem, aby si mohli společně hrát. A to díky tomu, že mají stolní fotbálek.

Několik různých provedení

Když se vrátíme zpět do klasických barů a jiných podniků, mají zde určitě běžné, nejpoužívanější varianty, které jsou určené pro 4 hráče. To však nejsou jediné stolní fotbálky pro děti, které dnes existují. Problémem není pořízení i jiných. Na trhu a samozřejmě i u nás v eshopu jasně dominují tyto:

  • Klasické provedení pro 4 hráče
  • Provedení pro 2 hráče
  • Mini fotbálky


Samozřejmostí je i výběr podle rozměrů. A to jak samotného hřiště, tak i podle rozměrů, které se vztahují k výšce daného hracího stolu. Zvolit je možné přesně takový, který vám bude maximálně vyhovovat.

Mnoho dalších předností

Stolní fotbal není jenom hrou, která procvičí přesnost, rychlé reakce, nebo snahu o spolupráci. Jedná se o doplněk, který umí zaujmout i mnoha praktickými funkcemi. Díky tomu se může hodit i do menších interiérů, jelikož i my vám můžeme nabídnout taková řešení, která nadchnou tím, že jsou skládací. A tak zaberou jenom minimum místa. Také si u nás můžete pořídit i takové řešení, které nenabídne jenom klasický stolní fotbal. Jde o multifunkční stůl, který nabídne celkem až 15 různých her. Jedna konkrétní věc, tedy jedna konkrétní konstrukce nabídne opravdu bohaté formy zábavy.

 

 


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru