Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Krycí plachty na bazné by neměly chybět na žádném nadzemní bazénu. Bezpečně jej totiž chrání před spadanými nečistotami jako je listí, hmyz, prach atd. a udržuje tak vaší bazénovou vodu čistou. V naší nabídce naleznete originální bazénové krycí plachty Intex pro většinu modelů nadzemních bazénů z jejich produkce. Navíc u nás máte jistotu, že zakoupíte krycí plachty za ty nejvýhodnější ceny na trhu.

Krycí plachty na bazné by neměly chybět na žádném nadzemní bazénu. Bezpečně jej totiž chrání před spadanými nečistotami jako je listí, hmyz, prach atd. a udržuje tak vaší bazénovou vodu čistou. V naší nabídce naleznete originální bazénové krycí plachty Intex pro většinu modelů nadzemních bazénů z jejich produkce. Navíc u nás máte jistotu, že zakoupíte krycí plachty za ty nejvýhodnější ceny na trhu.

Celý text
Řadit podle
25 produktů

Součástí každého bazénu dnes není pouze příslušenství v podobě filtrace, ale čistotu vody dokáže udržet i krycí plachta na bazén. Právě ona totiž zamezí pádu jakýchkoliv nečistot z ovzduší a okolní přírody. Navíc se krycí plachta na bazén velmi snadno používá a tak může být na vašem zahradním bazénu umístěná skutečně kdykoliv se nekoupete. Rozhodně to ale není pouze ochranná funkce, kterou krycí plachty na bazén vlastně mají.

Dokáže udržet teplejší vodu

Dalším pozitivem, proč plachtu zvolit je rozhodně to, že vám kvalitní zakrytí bazénů dokáže pomoci udržet vaší vodu déle teplejší. Obecně totiž funguje podobně, jako poklička na běžném hrnci. Mimo to ale může být použita také plachta pod bazén, která naopak zaručí to, že bude vaše voda izolovaná i od chladnější půdy, která se bude pod bazénem nacházet. I proto jsou plachty na bazény využívány v obou těchto případech.

Vyberte si z naší nabídky konkrétní velikost

V souvislosti s různými velikostmi konkrétního bazénu může mít samozřejmě zakrývací plachta na bazén také různé velikosti, které vám však nabízíme. Konkrétně na nadzemní bazény od velikosti 244cm přes 366cm až do velikosti 549cm. Stačí si tak vybrat přesně takové krycí plachty na bazén, které odpovídají průměru právě vašeho nadzemního bazénu. Následně už jenom krycí plachty na bazén na bazén umístíte, a můžete ho ochránit před nečistotou, před vypařováním vody, a udržet i její teplotu.

Krycí plachty vybírejte podle typu bazénu

Na různé typy nadzemních bazénů existují různé typy krycích plachet. Proto při výběru vhodné plachty na bazén správně vybírejte podle toho, na jaký typ bazénu plachtu chcete použít, aby vám na něj pasovala. Krycí plachty na bazény s konstrukcí se uchycují na bazén tak, že se přetáhnou přes konstrukci bazénu. Oproti tomu se na bazény s nafukovacím límcem používají krycí bazénové plachty, které se přehnou přes nafukovací límec, a navíc se dají ještě stáhnout pomocí šňůrky, která zajistí, aby se plachta řádně uchytila a nehrozilo tak její odlétnutí při silném větru.

Existují také krycí plachty pro dražší typy bazénů jako jsou například bazény Ohio (jinak také nazývané Intex Ultra Frame). Takové krycí plachty pro bazén Ohio disponují ještě plastovými pojistkami, které se umístí na boční svislé tyče konstrukce, čímž se zajistí maximální odolnost proti větru a také napnutí plachty.

Drenážní otvory na bazénových plachtách

Bazénové krycí plachty Intex disponují ve všech variantách dírami, které zajistí odtok dešťové vody. Tyto drenážní otvory jsou uprostřed krycí plachty a při dešti tak může voda odtéct do bazénu a vy máte tak jistotu, že se bazén ani plachta tíhou dešťové vody neponičí a také sejmutí krycí plachty bude snadné, jelikož nemusíte plachtu zbavovat přebytečné vody a nijak ji odčerpávat. Otvory mají ideální velikost, aby voda mohla odtéct, ale zároveň aby byla zachována základní funkce krycí plachty – ochrana bazénové vody před nečistotami.

Originální krycí plachty na bazény Intex

V naší nabídce naleznete pouze originální krycí plachty na bazény Intex, které jsou přímo uzpůsobeny na konkrétní rozměry a modely tohoto výrobce. Díky tomu můžete mít jistotu, že krycí plachta bude přesně pasovat na váš bazén.

www.hawaj.cz/bazeny.html


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru