Jedny z největších typů bazénů. Tak přesně to jsou nadzemní bazény o průměru 478 centimetrů. Logicky jsou výhradně kruhového tvaru a díky své velikosti daný bazén plně uspokojí i náročnější zákazníky a zájemce o příjemné vodní radovánky. Samozřejmě v tomto směru jsme i my dostatečně nápomocni, jelikož nabízíme třeba nadzemní bazény Hawai, bazény Intex, nebo bazény Ohio. Ty vše lze pořídit ve zmíněné velikosti, a to 478 centimetrů.

Oblíbené jsou kompletní sety

Je jasné, že nadzemní bazény o průměru 4,78 metru můžete koupit jak samostatně, tak i ve výhodném setu. V takovém případě bude mít váš bazén dokonale čistou vodu, jelikož součástí setu bazénů bývá kartušová filtrace, nebo ještě o něco lepší písková filtrace. Oba typy s výkonem, který zajistí, že nadzemní bazén s průměrem 478 centimetrů vždy dokonale pročistí od jakýchkoliv pevných nečistot.

Samozřejmostí je kvalita

Na co si v souvislosti s našimi bazény můžete také vsadit, to je rozhodně kvalita a snadné použití. Ať už je to rychlé zprovoznění, odolná konstrukce nebo stabilní prvky, vždy vás zahradní nadzemní bazén dokáže zaručeně upoutat. A tak už stačí pouze vybrat konkrétní místo na vašem pozemku a zahradní bazén 478 cm může být váš, a vodní radovánky v něm budete milovat.

Nahoru