Nafukovací bazény od značky INTEX jsou skvělým doplňkem vaší zahrady v letních horkých dnech. Pro skvělé osvěžení je potřeba udržovat vodu čistou. Pořiďte si nafukovací bazén Intex s kartušovou filtrací a starosti s čistou vodou nemusíte řešit. Velmi kvalitní kartušová filtrace zaručuje čistou a nezávadnou bazénovou vodu a vám osvěžení a relaxaci v horkých letních dnech.
Jedním z bazénů, které jsou nejjednodušší na samotné zprovoznění, je rozhodně nafukovací bazén Intex. Ten je opatřen specielním lemem, který už stačí pouze nafouknout vzduchem, a zbytek bazénu napustit vodou. Díky tomu se nafukovací bazény Intex vytvarují do své potřebné podoby, a jsou ihned připraveny k vodním radovánkám. Bez čeho se ale neobejdou, to je bazénová filtrace.

Set vyjde výhodněji

Samozřejmě je jasné, že lze koupit nafukovací bazény Intex a danou filtraci zvlášť, ale mnohem bezproblémovější a ekologičtější volbou jsou nafukovací bazény Intex s kartušovou filtrací. Právě kartušová filtrace je navíc nejlevnější variantou na trhu, ihned po bazénové chemii. Má přitom velmi dobré výsledky a tak dokáže i váš bazén zbavit pevných nepříjemných nečistot. Stačí pouze, aby byla kartušová filtrace pravidelně zapínána.

Bazén vyberte podle vašich potřeb

Ačkoliv jsme zmínili, že nafukovací bazén Intex s kartušovou filtrací je dobrou volbou, je třeba říci, že lze zvolit hned z několika provedení. A to nejenom těch velikostních, ale i těch tvarových. Zahradní bazény Intex lze totiž pořídit jak v běžném kruhovém tvaru, tak samozřejmě i ve tvaru obdélníkovém. V obou případech splní takový zahradní bazén požadavky na zmíněnou kvalitu, ale i snadné použití.

Nahoru