Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Párty stanů Economy jsou kvalitní a cenově dostupné party stany. Jejich pevná konstrukce, kvalitní plachta, pestrá škála barevných variant, a především mnoho různých rozměrů vás jistě zaujme. Garantujeme vám maximální kvalitu, odolnost a dlouhou životnost. To vše za extrémně nízké ceny, které nemají konkurenci.

Párty stanů Economy jsou kvalitní a cenově dostupné party stany. Jejich pevná konstrukce, kvalitní plachta, pestrá škála barevných variant, a především mnoho různých rozměrů vás jistě zaujme. Garantujeme vám maximální kvalitu, odolnost a dlouhou životnost. To vše za extrémně nízké ceny, které nemají konkurenci.

Celý text
Řadit podle
10 produktů

I špičkový párty stan může být levný, což dokazuje právě řada ekonomy, kterou vám nabízíme. Z ní si můžete vybrat skutečně kvalitní party stan, který je v první řadě vhodný pro větší společnost, a to díky nabízeným variantám. V tomto směru vám jsou právě tyto party stany doporučovány i pro několik desítek hostů, kteří se v nich mohou pohodlně usadit třeba ke stolům. I to totiž tyto párty stany umožní, a to ať už se jedná o stoly, židle, podium nebo další prvky.

Skvělé i na profesionální akce

A zatímco běžný a obyčejnější nůžkový stan je vhodný spíše jako altán na zahradu, tyto zahradní stany je možné použít i na větších, nebo i profesionálních akcích. Zde splní požadavky na velikost, ale i celkovou kvalitu svého provedení. Díky své konstrukci ochrání tyto zahradní párty stany hosty nejenom před deštěm, ale také před větrem, a díky možnosti vytápění plynovým zářičem také před zimou. Zkrátka takový stan na párty je alternativou k tomu, pokud akci nechcete nutně pořádat uvnitř objektů.

Tato řada vyniká cenovou dostupností

Čím jsou stany na párty z této řady typické, to jsou jejich nízké ceny, čímž tak party stany economy dokážou vyhovět méně náročnějším zákazníkům. Pro ty skutečně náročné nemusí být párty stany economy nutně určeny, jelikož ti si mohou vybrat i z řady premium.

Tyto stany mají oproti ekonomické variantě navíc zesílené stěny trubek a spojnic konstrukce, výztuhy střechy a obvodový kovový rám u země. Kromě těchto rozdílů jsou však stany totožné, proto pokud hledáte party stany levné, jistě vám bude ekonomická varianta naprosto vyhovovat a jistě v mnohém předčí vaše očekávání.

Pořízením párty stanu to nekončí

Pokud jste si pořídili párty stan, jistě bude vhodné do něho zakoupit také vybavení, které zajistí komfort a pohodlí vašich hostů. Co vše je vhodné spolu se stanem pořídit?

  • Základem je mít kam hosty usadit. K tomu skvěle poslouží naprostá klasika: pivní set. Jedná se velmi levnou a oblíbenou variantu. Jejich rozměry zajistí, že se může do party stanu usadit opravdu velké množství lidí.
  • Během jara, podzimu a chladných večerů je dobré také zajistit hostům v party stanu dostatek tepla. K tomu skvěle slouží plynové tepelné zářiče. K jejich provozu vám stačí jen plynová bomba, která vydrží mnoho hodin provozu.
  • Co by to bylo za akci bez dobrého točeného piva. Pokud nemáte vlastní pípu, doporučujeme kvalitní výčepy Lindr, které vám natočí pivo jako křen.


Všechny tyto nezbytnosti samozřejmě naleznete v naší nabídce.

Variabilní plachta party stanu je nezbytnost

Je venku příliš horko nebo naopak zima? Nebo potřebujete namísto uzavřeného prostoru stanu vytvořit pouze přístřešek proti slunci? Tyto problémy vyřeší párty stan s odnímatelnými okenicemi. Díky nim můžete uzpůsobit funkci i vzhled stanu přesně podle vašich potřeb. Všechny boční okenice lze sundat, čímž můžete vytvořit obří altán, který vaši hosté využijí především v horku jako úkryt před sluncem. Stejně tak lze i dobře uzavřít vchody a vytvořit tak uzavřený prostor ve kterém se dobře bude držet teplo. Všechny námi nabízené párty stany těmito vlastnostmi samozřejmě disponují.

 

 


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru