Chlazené pivo nebo limo je základem každé správné párty. S našimi pípami s chlazením a kompresorem jednoznačně ta vaše párty bude stát za to. Instalace pípy s chlazením je jednoduchá a vy si tak můžete dopřát ty nejlahodnější nápoje kdykoliv jen to bude možné. V naší nabídce naleznete široký výběr výčepních sestav, pro připojení téměř jakéhokoliv sudu.
Mít na vlastní soukromé akci točené pivo není zase až takový problém. Sud lze koupit téměř kdekoliv, a tou druhou nezbytností je poté pípa s chlazením a kompresorem. Ta je dostupná právě u nás, a to hned v mnoha variantách. Ty nejlevnější jsou ideální pro rozsáhlejší rodinné sestavy, a ty nejlepší pro situace, kdy je třeba nachladit a natočit i několik desítek piv za jednu hodinu. V tomto případě může být taková pípa s chlazením a kompresorem ideální i na poloprofesionální použití.

Tlak v sudu je udržován automaticky

Aby samozřejmě pivo teklo, jak mělo, je nezbytné i to, aby byl v sudu vždy dostatečný tlak. A o ten se pípa s chlazením a kompresorem postará zcela automaticky. Jediné, co tedy stačí, je umístit danou pípu na požadované místo, zapojit výčepní zařízení do elektrické sítě, a narazit sud. Následně už nic nebrání tomu, jak si užít dokonalou chuť točeného piva, které je vždy lepší, než to lahvové.

Ideální na každou oslavu

A proč si dané zařízení pořídit domů? Pokud často pořádáte různé oslavy či grilovací párty, rozhodně pípa s chlazením a kompresorem potěší vaše hosty. Navíc ceny, za které můžete tento domácí výčep koupit, vás přesvědčí o tom, že je to rozhodně velmi dobrá a levná volba, jak milovníky piva potěšit.

Nahoru