Rádi si dopřáváte v letních měsících studené točené nápoje na vaši zahradě či terase? Pokud ano, právě pro vás přinášíme výčepní zařízení s chlazením. Jedná se o set, který je připravený k okamžitému použití a vy tak můžete uspořádat párty nebo grilování kdykoliv jen dostanete chuť na chlazený točený nápoj ze sudu nebo grilovaný kousek masa či zeleniny. Naše nabídka je opravdu pestrá a vy tak můžete připojit tuto sadu ke kterémukoliv sudu.
Myslíte si, že není možné dopřát si točené pivo třeba u vás doma, nebo na zahradní párty? Omyl. Dnes totiž není problém koupit výhodné výčepní zařízení s chlazením, které celý problém se samotným pivem velmi rychle a velmi snadno vyřeší. Jediné, co stačí, je toto zařízení zapojit do elektrické sítě, a dále už jenom narazit první sud. Poté stačí vzít za pípu, a chmelový mok již teče do připravené sklenice.

Ideální teplota je samozřejmostí

Samozřejmě daný výčep nejenom že umí pivo ze sudu natočit, ale logicky ho umí také vychladit. I to je samozřejmě jedna z funkcí, kterou výčepní zařízení s chlazením má. Logicky samozřejmě můžeme teplotu regulovat, jelikož každý má jiné požadavky na teplotu piva. To nabídne výčepní zařízení na pivo jednoduchou formou, a to pomocí nastavení konkrétního chladícího stupně.

Pro jednotlivce, ale i velkou společnost

Samozřejmě výčepní zařízení s chlazením má i jednu další velkou výhodu, a to takovou, že ho lze koupit v mnoha provedeních. Ty se liší nejenom designem, ale hlavně výkonem. Díky tomu tak může daný systém na chlazení a točení piva sloužit vám a pár přátelům, ale stejně tak i společnosti, která čítá třeba několik desítek lidí. I proto je kvalitní zařízení schopno pivo snadno uchladit.

Nahoru