Výčepní zařízení se dělí na více druhů. Existují výčepní zařízení s kompresorem a bez kompresoru. Pokud vybíráte vhodné výčepní zařízení, je pro vás jednoznačně pohodlnější vybírat výčepní zařízení s kompresorem. Toto výčepní zařízení natlakuje připojený sud s tekutinou a díky tomu je tekutina poté chuťově velmi dobrá a má správnou teplotu. Podívejte se na naší nabídku výčepních zařízení s kompresorem.
Na točené pivo dnes nemusíme nutně pouze do restaurace, jelikož je možné si ho natočit také doma, a to velmi snadno, a to kdykoliv. A jak na to? Ideální cestou je koupit si právě výčepní zařízení s kompresorem. To je totiž to nejdůležitější, bez čehož se neobejdeme. Díky tomu tak nejenom že natočíme pivo dostatečně vychlazené, ale zároveň do sudu automaticky vháníme vzduch, který vytváří tlak nezbytný k tomu, aby pivo teklo skutečně tak, jak téci má.

Snadná údržba je samozřejmostí

A o tom, proč je výčepní zařízení na pivo ideální pro každou domácnost nebo soukromou párty svědčí i fakt, že je velmi jednoduché na údržbu. V principu totiž stačí propláchnout rozvody piva, a tím je vše hotovo. Následně už stačí opět pouze zapojit do elektrické sítě, narazit sud, a za pár vteřin teče dokonalé pivo vychlazené na dokonalou teplotu.

Vše funguje zcela automaticky

Velkou výhodou daného typu domácího výčepu je i to, že vše funguje zcela automaticky. Domácí výčepní zařízení s kompresorem totiž dokáže automaticky regulovat tlak v sudu na potřebných hodnotách, které jsou ke správnému natočení piva nezbytné. I proto to zvládne skutečně každý, bez jakýchkoliv zkušeností s jinými výčepními zařízeními. I to je zcela logicky velké plus, které přijde vhod každému.

Nahoru