Užijte si léto na MAX. Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Nadzemní bazény pouze nyní za TOP ceny.

Kartušová filtrace je cenově výhodným a vhodným řešením pro filtrování vody ve vašem nadzemním bazénu. V naší nabídce naleznete kartušové filtrace Intex a Bestway s různými výkony průtoku vody. Kartušová filtrace je levné a účinné řešení pro filtrování vody ve všech menších i větších nadzemních bazénech. Kartušové filtrace navíc nabízíme vždy za ty nejlepší ceny na trhu.

Kartušová filtrace je cenově výhodným a vhodným řešením pro filtrování vody ve vašem nadzemním bazénu. V naší nabídce naleznete kartušové filtrace Intex a Bestway s různými výkony průtoku vody. Kartušová filtrace je levné a účinné řešení pro filtrování vody ve všech menších i větších nadzemních bazénech. Kartušové filtrace navíc nabízíme vždy za ty nejlepší ceny na trhu.

Celý text
Řadit podle
12 produktů

Bez čeho se dnes žádný bazén neobejde, to je zcela logicky kvalitní bazénová filtrace. Pokud je v této oblasti varianta, která se vyrábí již od prvních bazénových variant na trhu, potom je to zcela logicky kartušová filtrace. Pokud ta dokáže něčím oslnit, tak je to především rychlým a nenáročným čištěním a samozřejmě také svou cenou. V tomto směru totiž právě tato filtrace bazénu rozhodně nemá na trhu konkurenci, o čemž se můžete přesvědčit i v naší nabídce.

Vyberte výkon odpovídající vašim potřebám

V souvislosti s nabídkou je třeba říci i to, že v součástí našeho sortimentu je hned několik různých variant, které se liší především svým výkonem. Při výběru je tedy vhodné myslet na to, že kartušová filtrace k bazénu by měla být zapínána alespoň na 10 – 12 hodin denně, a za tu dobu by měla vodu v bazénu alespoň dvakrát přefiltrovat. Jedině tak budou stoprocentně odstraněny i ty nejmenší pevné nečistoty, které se v daném kartušovém filtru zastaví.

Potěší nenáročná údržba

Pokud je tato filtrace v laminátovém nebo plastovém bazénu také něčím ojedinělá, potom je to způsob čištění. I proto tak může být konkrétní filtrace bazénů nenáročným procesem. Daná filtrace kartušová, tedy filtr jako takový je vyjímatelný, a tak ho jednoduše stačí proprat v čisté vodě, a následně umístit zpět. Díky tomu může filtrace do nadzemního bazénu bez problémů sloužit dlouhou dobu bez jakýchkoliv negativních výsledků.

Hlavní výhody kartušové filtrace

Že je kartušová filtrace je vhodná pro většinu nadzemních bazénů je známý fakt, jaké jsou ale její hlavní výhody? Tou nejzásadnější je především nízká pořizovací cena. Ta je u kartušových filtrací podstatně nižší, než je tomu u jiných variant – například pískových. Díky tomu je její pořízení opravdu cenově nenáročné. Další nespornou výhodou je jejich velice snadná obsluha. Pro zapnutí filtrace není dělat nic speciálního, pouze ji zapnout na dostatečně dlouhou dobu. Některé vyšší modely kartušových filtrací mají navíc zabudovaný časovač, který spouští filtrování na určitý čas nebo po určitou dobu.

Mezi další nesporné výhody kartušové filtrace je také již výše zmiňovaná údržba, která je opravdu velmi jednoduchá. Jediné, co je třeba pravidelně provádět je čistění filtrační patrony a také její pravidelná výměna v intervalu, který je daný výrobcem. Filtrační patrony jsou opravdu velice levné a proto nemusíte mít obavy s dodatečnými investicemi během provozu takové filtrace.

Varianty kartušových filtrací Intex a Bestway

V naší nabídce naleznete více druhů kartušových filtrací od výrobců bazénů Intex a Bestway. Jednotlivé modely se od sebe liší výkonem filtrace a použitými filtračními kartušemi. Rozdíl mezi obdobnými modely kartušové filtrace Intex a kartušové filtrace Bestway není téměř žádný kromě velikosti filtrační kartuše a samozřejmě můžete zvolit Bestway filtraci kartušovou pro bazény Intex a naopak. Jak již však bylo zmíněno, kartušové filtrace mají různé výkony. Zvolte si tak tu vhodnou podle bazénu, pro který má filtrace sloužit. Výběr kartušové filtrace se slabším výkonem, než je doporučená pro daný objem vody by mohlo způsobit nedostatečné filtrování vody. Proto na tyto údaje dbejte a vyberte tak dostatečně výkonné zařízení. Při výběru se můžete řídit jak průměrem vašeho bazénu, tak především objemem vody ve vašem bazénu.

Níže naleznete orientační přehled doporučených kartušových filtrací dle objemu bazénu:

  • Kartušové filtrace Intex a Bestway s výkonem 1,25 m3/h je vhodná pro malé bazény o průměrech 183 až 305 cm do objemu cca 4,5 m3
  • Kartušová filtrace s výkonem 2 m3/h je vhodná pro středně veliké nafukovací bazény o rozměrech 366 až 396 cm a objemu vody cca 10 m3
  • Kartušová filtrace Bestway 3m3 je vhodná pro bazény o průměru 457 cm a objemu vody cca 17,4 m3
  • Kartušová filtrace Intex 3,785 l/h je ideální pro všechny bazény o průměru 457 cm a objemu vody cca 20.000 litrů

 

www.hawaj.cz/bazeny.html


Infographics
Infographics
Doprava zdarma
Doručení do 24 hodin
Garance nejnižší ceny
17 let jsme s vámi
Chráníme přírodu
Pomáháme potřebným
Nahoru