Při výběru nadzemního bazénu dbejte vždy na několik důležitých parametrů. Tím základním je jednoznačně velikost bazénu. Pokud máte početnou rodinu či hledáte bazén pro větší množství lidí, pak jsou jasnou volbou bazény 457 cm. Nabídka těchto bazénů je v našem obchodě pestrá. Vybírat můžete z několika značek, výšek těchto bazénů, bazény s konstrukcí, bez konstrukce či ze setů s kartušovými nebo pískovými filtracemi. Je pouze na vás, který bazén vyberete.
Pokud vybíráte vhodný bazén na vaši zahradu, měl by v první řadě vyhovovat vašim potřebám a potřebám vaší rodiny. V tomto ohledu by dané bazény měly disponovat dostatečnou velikostí. Skvělou volbou jsou určitě bazény o průměru 457 centimetrů, které uspokojí i náročného zákazníka, a jsou tak ideálním rodinným bazénem, který skvěle padne i na vaši zahradu. I proto se jedná o zahradní bazén, který patří mezi ty nejvyhledávanější.

Vyberte si z nabízených typů

Ačkoliv velikost je jasně daná, a tedy získáte bazén o průměru 4,57 metru, rozhodně můžete zvolit i konkrétní typ. Špičkou v oblasti jsou jak bazény Intex, tak i bazény Bestway. Je samozřejmé, že oba typy se pyšní skvělou kvalitou, dlouhou životností, ale také snadným použitím a uvedením do provozu.

Nezapomeňte na filtraci

Máte-li konkrétní bazén s průměrem 457 centimetrů vybraný, rozhodně nezapomínejte ani na kvalitní filtraci, která je jeho nedílnou součástí a cestou k tomu, jak v zahradním bazénu 457 cm udržet dokonale čistou vodu. Její výkon by měl odpovídat právě tomu, že bazén má šířku 4,57 metru a tedy by svým výkonem měla být písková filtrace nebo i kartušová filtrace schopna bez problémů přefiltrovat vodu za daný požadovaný interval.

Nahoru