Pokud vybíráte vhodný bazén na vaši zahradu, měl by v první řadě vyhovovat vašim potřebám a potřebám vaší rodiny. V tomto ohledu by dané bazény měly disponovat dostatečnou velikostí. Skvělou volbou jsou určitě bazény o průměru 457 centimetrů, které uspokojí i náročného zákazníka, a jsou tak ideálním rodinným bazénem, který skvěle padne i na vaši zahradu. I proto se jedná o zahradní bazén, který patří mezi ty nejvyhledávanější.

Vyberte si z nabízených typů

Ačkoliv velikost je jasně daná, a tedy získáte bazén o průměru 4,57 metru, rozhodně můžete zvolit i konkrétní typ. Špičkou v oblasti jsou jak bazény Intex, tak i bazény Bestway. Je samozřejmé, že oba typy se pyšní skvělou kvalitou, dlouhou životností, ale také snadným použitím a uvedením do provozu.

Nezapomeňte na filtraci

Máte-li konkrétní bazén s průměrem 457 centimetrů vybraný, rozhodně nezapomínejte ani na kvalitní filtraci, která je jeho nedílnou součástí a cestou k tomu, jak v zahradním bazénu 457 cm udržet dokonale čistou vodu. Její výkon by měl odpovídat právě tomu, že bazén má šířku 4,57 metru a tedy by svým výkonem měla být písková filtrace nebo i kartušová filtrace schopna bez problémů přefiltrovat vodu za daný požadovaný interval.