+ Dárek zdarma
Bazén Intex Easy Set 1,83 x 0,51 m
Doprava zdarma Akce

Bazén Intex Easy Set 1,83 x 0,51 m | bez filtrace Intex Easy Set 1,83 x 0,51 m bez filtrace

Bazén s nafukovacím lemem o objemu vody 880 l při 80% napuštění. Balení neobsahuje filtraci ani příslušenství.
Skladem – můžete mít zítra
Objednáte dnes do 14 hod., doručíme 26.05.
999 Kč -35 %
649 Kč
Pro registrované: 599 Kč
Zvýhodněná cena pro zákazníky s registrací. Zaregistrovat
Pokud se mohou nadzemní bazény Intex něčím pyšnit, tak je to rozhodně snadná instalace. Jejich koinstrukce je totiž natolik unikátní, že daný bazén stačí napustit po obvodové části vzduchem, a poté už jenom napustit vodou. Rázem získají tyto bazény onen potřebný, a to kruhový tvar. Velkou výhodou tohoto procesu je to, že jsou dané nadzemní bazény velmi rychle zprovozněny, a to doslova kdykoliv a kdekoliv.

Kvalitní a odolná konstrukce

Ačkoliv se Intex bazény jeví jako skutečně jednoduché, rozhodně překvapí i svou kvalitou a odolností, a to díky extra pevným stěnám a několikavrstvému materiálu. To vše vede k tomu, že vám tento samonosný bazén může bez obav sloužit dlouhá léta. A to s možností toho, že lze bazén Intex po sezoně opět vypustit, usušit a uložit, aby byl opět připravený na jarní nebo letní koupání. Není tak třeba trápit se s procedurami, které vyžaduje zazimování bazénů. Samozřejmě i to ale tyto zahradní bazény zvládnou.

K dispozici v mnoha rozměrech

Pokud se rozhodnete pro to, že si zahradní bazény Intex zvolíte i vy, rozhodně nebudete mít důvod litovat. Navíc můžete vybírat i z celé řady možností, a co do velikostních variant. Vždy ale zahradní bazén Intex funguje stejně, a to co do zprovoznění, to do celkové kvality, odolnosti a pevnosti.

Nahoru